icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo

Kantówka iglasta strugana 11 x 50 x 2200 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka iglasta strugana 11 x 50 x 2200 mm
17,98
/ szt.
8,17
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Nie chcesz, aby samodzielnie wykonany taras, stół lub kwietnik w krótkim czasie utracił nienaganny stan? W czasie prac montażowych wykorzystaj kantówkę – element stworzony z drewna sosnowego zapewnia doskonały efekt pracy na długi czas. Przedmiot dodatkowo możesz zaimpregnować, dzięki czemu będzie zabezpieczony przed szkodliwym działaniem wilgoci.

  Cechy i zalety

  Obawiasz się, że Twój taras będzie podatny na uszkodzenia mechaniczne? W czasie prac montażowych koniecznie zastosuj kantówkę wykonaną z drewna sosnowego – jest odporna na zadrapania oraz pęknięcia, więc stworzona za jej pomocą konstrukcja przez długi czas zachowa nienaganny stan. Element nadaje się do pokrycia impregnatem, dzięki czemu możesz zabezpieczyć go przed szkodliwym działanie wilgoci oraz promieni słonecznych. Drewno sosnowe łatwo poddaje się obróbce, zatem zaplanowane prace przeprowadzisz samodzielnie. Kantówka posiada naturalny kolor, dlatego z łatwością skompletujesz ją z innymi elementami wykonanymi z tego samego materiału. Nie chcesz, aby Twój taras wymagał częstej renowacji? Zadbaj o jego trwałość już w czasie prac montażowych i zastosuj praktyczną kantówkę – sprawdź naszą ofertę.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Profil krawędzi4 krawędzie zaokrąglone
   MateriałSosna
   KolorNaturalny
   Kod produktu3663602859857