Nie przegap! LOTERIA URODZINOWA do 16.04! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka iglasta strugana 19 x 60 x 2000 mm
Strzałka w prawo

Kantówka iglasta strugana 19 x 60 x 2000 mm

21,98
/ szt.
10,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trwałość materiału, z którego stworzona jest konstrukcja, ma znaczący wpływ na żywotność tarasu, ławki lub ogrodzenia. Jeśli nie chcesz, aby wykonywany przez Ciebie przedmiot w krótkim czasie uległ zniszczeniu, w czasie jego montowania koniecznie zastosuj kantówkę z drewna sosnowego – element ten jest bowiem odporny na uszkodzenia mechaniczne. Możesz dodatkowo pokryć go impregnatem, dzięki czemu będzie zabezpieczony przed szkodliwym działaniem wilgoci. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Lubisz samodzielnie tworzyć konstrukcje codziennego użytku, ale obawiasz się, że wykonany przez Ciebie mebel lub kwietnik w krótkim czasie utraci idealny stan? W czasie prac montażowych zastosuj kantówkę z drewna sosnowego – element odporny na uszkodzenia mechaniczne zapewni doskonały efekt pracy na długi czas. Materiał ten jest łatwy w obróbce, dzięki czemu z łatwością zapewnisz mu odpowiedni kształt. Praktyczna część nadaje się do pomalowania farbą o dowolnej barwie, więc wykonaną konstrukcję dopasujesz do charakteru swojego otoczenia. Chcesz własnoręcznie stworzyć unikalny mebel, który przez długi czas zachowa nienaganny stan? Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i zaopatrz się w praktyczną kantówkę w wybranym rozmiarze.

     Specyfikacja techniczna

     Profil krawędzi4 krawędzie zaokrąglone
     MateriałSosna
     KolorNaturalny
     Typ produktuKantówki
     Wykończenie drewnaHeblowane
     Maksymalna wilgotność (drewno)0.18%
     Minimalna wilgotność (drewno)0.12%
     Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
     PrzeznaczenieBudownictwo, konstrukcje drewniane
     Kod produktu3663602859888