Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka iglasta strugana 27 x 94 x 2200 mm
Strzałka w prawo

Kantówka iglasta strugana 27 x 94 x 2200 mm

49,98
/ szt.
22,72
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trwałość materiału stosowanego w czasie prac montażowych ma ogromny wpływ na żywotność stworzonej konstrukcji. Nie chcesz, aby Twoja pergola lub altanka w krótkim czasie utraciły idealny stan? Podczas ich wykonywania koniecznie zastosuj kantówkę z drewna sosnowego – element jest bowiem odporny na uszkodzenia mechaniczne. Model posiadający naturalną barwę prezentuje się szczególnie elegancko. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Planujesz samodzielny montaż tarasu, ale nie wiesz, jaki materiał najlepiej sprawdzi się podczas tworzenia takiej konstrukcji? Nie chcesz, aby na skutek nieprawidłowego doboru surowca całość w krótkim czasie uległa zniszczeniu? W czasie prac koniecznie wykorzystaj kantówkę z drewna sosnowego – element odporny na uszkodzenia mechaniczne przez długi czas zachowa nienaganny stan. Oferowany model nadaje się do pokrycia farbą o dowolnej barwie, zatem jego kolor z powodzeniem dopasujesz do własnej wizji aranżacji otoczenia. Drewno sosnowe jest łatwe w obróbce, wobec czego zaplanowane prace przeprowadzisz samodzielnie. Szukasz materiału, dzięki któremu stworzona przez Ciebie konstrukcja będzie cechowała się długotrwałą żywotnością? W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje kantówek – sprawdź ją już teraz.

     Specyfikacja techniczna

     Profil krawędzi4 krawędzie zaokrąglone
     MateriałSosna
     KolorNaturalny
     Typ produktuKantówki
     Wykończenie drewnaSmooth
     Maksymalna wilgotność (drewno)0.18%
     Minimalna wilgotność (drewno)0.12%
     Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
     PrzeznaczenieBudownictwo, konstrukcje drewniane
     Kod produktu3663602860044