icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka iglasta strugana 34 x 34 x 2200 mm

Kantówka iglasta strugana 34 x 34 x 2200 mm

28,48
/ szt.
12,95
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Lubisz majsterkowanie, ale tworzone przez Ciebie konstrukcje nie są wystarczająco trwałe? Ogromny wpływ na żywotność przedmiotów ma materiał, z którego są wykonywane – prezentowana kantówka z drewna sosnowego jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, więc zmontowany za jej pomocą kwietnik lub stół przez długi czas zachowa nienaganny stan. Model nadaje się do zaimpregnowania, dzięki czemu możesz dodatkowo zabezpieczyć go przed szkodliwym działaniem grzybów i pleśni.

  Cechy i zalety

  Chciałbyś samodzielnie stworzyć unikalny kwietnik, ale nie wiesz, jaki materiał zapewni mu najlepszą trwałość? Nie chcesz, aby zmontowana przez Ciebie konstrukcja często wymagała odnawiania? W czasie prac montażowych przyda Ci się prezentowana tutaj kantówka – element wykonany z drewna sosnowego jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, zatem zapewni całości doskonałą żywotność. Możesz dodatkowo pokryć go impregnatem, dzięki czemu część zyska zabezpieczenie przed szkodliwym działaniem wilgoci oraz promieni słonecznych. Model o naturalnym kolorze będzie idealnie prezentował się w połączeniu z innymi drewnianymi przedmiotami. Chcesz stworzyć konstrukcję, która przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne i nie będzie wymagała częstej renowacji? Koniecznie zaopatrz się w trwałą kantówkę – sprawdź naszą ofertę.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Profil krawędzi4 krawędzie zaokrąglone
   MateriałSosna
   KolorNaturalny
   Kod produktu3663602860051