LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka iglasta strugana 34 x 44 x 2200 mm
Strzałka w prawo

Kantówka iglasta strugana 34 x 44 x 2200 mm

31,98
/ szt.
14,54
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Trwałość materiału, z którego wykonywana jest konstrukcja ma bezpośredni wpływ na żywotność stołu, ogrodzenia lub pergoli. Nie chcesz, aby stworzony przez Ciebie przedmiot w krótkim czasie uległ zniszczeniu? W czasie jego montowania koniecznie zastosuj kantówkę z drewna sosnowego – element odporny na uszkodzenia mechaniczne zapewni całości nienaganny stan na długi czas. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Chciałbyś własnoręcznie stworzyć stół na miarę swoich potrzeb, ale obawiasz się, że nie podołasz obróbce niektórych materiałów? W czasie prac koniecznie wykorzystaj kantówkę z drewna sosnowego, które z łatwością można pociąć na mniejsze kawałki. Element posiada naturalny kolor, zatem będzie idealnie prezentował się w połączeniu z innymi przedmiotami stworzonymi z drewna – dzięki temu Twoje otoczenie zyska spójny wygląd. Oferowany model nadaje się do pokrycia impregnatem -- możesz zaaplikować na nim środek, który zabezpieczy całość przed szkodliwym działaniem wilgoci, promieni słonecznych oraz mrozu. Jeśli szukasz materiału, który jest zarówno trwały, jak też łatwy w obróbce, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą – proponujemy kantówki o różnych parametrach technicznych.

     Specyfikacja techniczna

     Profil krawędzi4 krawędzie zaokrąglone
     MateriałSosna
     KolorNaturalny
     Typ produktuKantówki
     Wykończenie drewnaHeblowane
     Maksymalna wilgotność (drewno)0.18%
     Minimalna wilgotność (drewno)0.12%
     Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
     PrzeznaczenieBudownictwo, konstrukcje drewniane
     Kod produktu3663602860068