Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka iglasta strugana 40 x 50 x 2200 mm
Strzałka w prawo

Kantówka iglasta strugana 40 x 50 x 2200 mm

37,98
/ szt.
17,26
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chciałbyś, aby Twój taras przez długi czas zachował nienaganny stan i nie wymagał zbyt częstej renowacji? W czasie jego montowania koniecznie zastosuj prezentowaną tutaj kantówkę – element wykonany z drewna sosnowego przez długi czas zachowa odporność na uszkodzenia mechaniczne. Oferowany model nadaje się do pokrycia farbą, więc pomalujesz go na dowolny kolor. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Obawiasz się, że Twój balkon w krótkim czasie ulegnie zniszczeniu? W czasie jego montażu koniecznie zastosuj prezentowaną tutaj kantówkę – element wykonany z drewna sosnowego jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, więc całość przez długi czas zachowa nienaganny stan. Materiał ten jest łatwy w obróbce, zatem wymiary przedmiotu dostosujesz do indywidualnych potrzeb. Model o naturalnym kolorze będzie idealnie prezentował się w połączeniu z innymi drewnianymi częściami – dzięki temu uzyskasz spójną aranżację otoczenia. Nadaje się też do pomalowania farbą o dowolnej barwie, wobec czego z powodzeniem dopasujesz go do własnej wizji wystroju działki. Nie chcesz, aby Twoja konstrukcja wymagała częstej renowacji? W czasie jej montowania koniecznie zastosuj trwałą kantówkę! Sprawdź naszą ofertę już teraz.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuKantówki
     MateriałSosna
     Wykończenie drewnaGładkie
     Profil krawędzi4 krawędzie zaokrąglone
     Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
     KolorNaturalny
     Minimalna wilgotność (drewno)0.12%
     Maksymalna wilgotność (drewno)0.18%
     PrzeznaczenieBudownictwo, konstrukcje drewniane
     Kod produktu3663602859871