icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka iglasta strugana 44 x 70 x 2200 mm
Strzałka w prawo

Kantówka iglasta strugana 44 x 70 x 2200 mm

54,98
/ szt.
24,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chciałbyś stworzyć altankę lub pergolę z trwałego materiału, ale obawiasz się, że nie poradzisz sobie z obróbką twardych elementów? Kantówka z drewna sosnowego doskonale nadaje się do cięcia na mniejsze kawałki, a dodatkowo jest odporna na zadrapania oraz pęknięcia – idealnie sprawdzi się podczas własnoręcznego tworzenia konstrukcji codziennego użytku. Posiada elegancki, naturalny kolor, więc wykonany za jej pomocą przedmiot będzie wyglądał wyjątkowo atrakcyjnie. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Planujesz samodzielny montaż stołu lub ogrodzenia, ale obawiasz się, że na skutek nieprawidłowego doboru materiałów przedmiot w krótkim czasie ulegnie zniszczeniu? Prezentowana tutaj kantówka z drewna sosnowego idealnie nadaje się do zastosowania zarówno podczas prac budowlanych, jak też w czasie tworzenia drobnych konstrukcji codziennego użytku – z powodzeniem dopasujesz ją do własnych potrzeb. Drewniany element jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego przez długi czas zachowa nienaganny stan. Nadaje się do pokrycia impregnatem, zatem zmontowany przedmiot możesz zabezpieczyć przed szkodliwym działaniem wilgoci – jest to ważne w przypadku konstrukcji użytkowanych na zewnątrz. Szukasz materiału pozwalającego na tworzenie ogrodzenia o długotrwałej żywotności? Sprawdź naszą ofertę i zaopatrz się w proponowaną kantówkę.

     Specyfikacja techniczna

     Profil krawędzi4 krawędzie zaokrąglone
     MateriałSosna
     KolorNaturalny
     Typ produktuKantówki
     Wykończenie drewnaHeblowane
     Maksymalna wilgotność (drewno)0.18%
     Minimalna wilgotność (drewno)0.12%
     Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
     PrzeznaczenieBudownictwo, konstrukcje drewniane
     Kod produktu3663602860099