icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kantówki klejone

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki klejone

Strzałka w prawo

Kantówka klejona 50 x 50 x 2600 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka klejona 50 x 50 x 2600 mm
61,98
/ szt.
23,84
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kantówka klejona to wysokiej jakości produkt wykonany z drewna sosnowego. Wykorzystasz go do montażu konstrukcji drewnianych wewnątrz oraz na zewnątrz budynku. Kantówka jest bardzo wytrzymała – zrobione z niej elementy będą na długo estetycznie się prezentowały. Jasny kolor produktu łączy się z każdym otoczeniem, bez względu na aranżację.

  Cechy i zalety

  Oferowana tutaj kantówka powstała w wyniku warstwowego klejenia drewna sosnowego z dodatkiem żywicy – produkt jest w całości naturalny, co przedłuża jego żywotność oraz zwiększa atrakcyjność wizualną. Jest bardzo wytrzymały – nawet często użytkowany nie traci na jakości, nie pęka, nie wypacza się. Kantówka sprawdzi się jako niezbędny element różnego rodzaju konstrukcji budowlanych podczas budowy domu od podstaw oraz drobnych remontów. Nada się także do budowy drewnianych elementów architektury ogrodowej – użyjesz go do zadaszenia altanki oraz do budowy placu zabaw dla dzieci. Zaimpregnowany zwiększy swoją żywotność oraz odporność. Prezentowana w tym miejscu kantówka klejona ma naturalny kolor drewna, dlatego też dobrze prezentuje się w połączeniu z każdym innym odcieniem.

   Specyfikacja techniczna

   Grubość produktu50mm
   Typ opakowaniaszt.
   MateriałSosna
   KolorNaturalny
   Kod produktu3663602860105