icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka strugana 40 x 58 x 2000 mm

Kantówka strugana 40 x 58 x 2000 mm

20,48
/ szt.
10,24
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Prezentowana tutaj kantówka sprawdzi się podczas budowy konstrukcji drewnianych – jej wymiary zapewnią budowli stabilność i trwałość. Drewno sosnowe, z którego wykonano produkt, nie przyciąga owadów ani grzybów, dlatego produkt prezentuje się bardzo estetycznie – wykorzystasz go w pracach ogrodowych, na posesji, a także wewnątrz każdego budynku.

  Cechy i zalety

  Kantówka o struganym wykończeniu jest przeznaczona do użytku wewnątrz oraz na zewnątrz budynku. Sprawdzi się podczas budowy domu od podstaw, w czasie remontów oraz montażu elementów dekoracyjnych – produkt oznaczony wysoką klasą jakości drewna jest atrakcyjny wizualnie, ponieważ na powierzchni nie widać żadnych sęków ani innych nieestetycznych skaz. Kantówka charakteryzuje się idealnymi wymiarami do wznoszenia drewnianych konstrukcji – nada się do altanek ogrodowych oraz tarasów, a także sprawdzi się podczas budowy foliaków oraz szklarni na warzywa. Oferowany tutaj produkt jest w naturalnym kolorze surowego drewna, dlatego tak dobrze się prezentuje. Poddając go zabiegowi impregnacji, wydłużysz jego żywotność oraz zwiększysz odporność na wilgoć – wystarczy użyć odpowiedniego preparatu, także dostępnego w naszym sklepie.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MateriałSosna
   KolorNaturalny
   Kod produktu3663602859918