icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka strugana 50 x 50 x 2000 mm
Strzałka w prawo

Kantówka strugana 50 x 50 x 2000 mm

43,98
/ szt.
21,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dostępna tutaj kantówka to element służący do budowy budynku od postaw, a także drobnych remontów i prac wykończeniowych. Produkt sprawdzi się niemal we wszystkich pomieszczeniach w domu jako dekoracyjna kolumna, a także na zewnątrz – z jego pomocą wzniesiesz solidną altankę ogrodową. Kantówka ma jasny kolor, który dobrze współgra z zielenią. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Kantówka jest produktem do wykorzystania wewnątrz budynku oraz na zewnątrz. Oprócz zastosowania w pracach budowlanych pełni też funkcję dekoracyjną – heblowane powierzchnie atrakcyjnie podkreślają charakter wnętrza oraz łatwo utrzymać je w czystości. Wykonane z kantówki kolumny mogą być ozdobą każdego pokoju dziennego, a także praktycznie podtrzymywać zadaszenie – takie rozwiązanie sprawdzi się przede wszystkim w tarasach i altankach ogrodowych. Zastosowany w miejscach szczególnie często eksploatowanych na długo pozostaje w nienaruszonym stanie, co jest zasługą odporności na ścieranie. Naturalny kolor prezentowanej kantówki podkreślają atrakcyjne sęki na jej powierzchni. W zależności od Twoich potrzeb – w naszej ofercie znajdziesz także produkty bezsękowe.

    • Elementy sęczne

    Specyfikacja techniczna

    MateriałDrewno miękkie
    KolorNaturalny
    Typ produktuKantówki
    Wykończenie drewnaHeblowane
    Maksymalna wilgotność (drewno)0.14%
    Rodzaj obróbkiBrak impregnacji
    PrzeznaczenieBudownictwo, konstrukcje drewniane
    Kod produktu3663602859925