Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka strugana f 60 x 120 x 2000 mm
Strzałka w prawo

Kantówka strugana f 60 x 120 x 2000 mm

108
/ szt.
54
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kantówka przyda się w większości gospodarstw domowych, gdyż stosowana jest w celu wykonywania lub reperowania drewnianych konstrukcji. Korzystając z niej, możesz stworzyć altankę ogrodową, taras lub huśtawkę – jest wyjątkowo funkcjonalna. Element wyprodukowany z drewna przez długi czas zachowa idealny wygląd. Proponujemy różne wymiary kantówek. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Kantówka to element wykorzystywany podczas tworzenia konstrukcji z drewna. Stosując ją, możesz wykonać kwietnik oraz inne akcesoria ogrodowe, które korzystnie wpłyną na atrakcyjność Twojej posesji. Doskonale sprawdza się również w czasie budowania altanek, ganków oraz tarasów, zapewniających idealne warunki do odpoczynku na świeżym powietrzu. Element powstały z drewna jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego stworzona za jego pomocą instalacja przez długi czas zachowa nienaganny wygląd. Kantówką możesz pokryć impregnatem, dzięki czemu nie będzie ulegała szkodliwemu działaniu wilgoci, grzybów oraz pleśni. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, wobec czego wybierzesz model adekwatnie do własnych potrzeb.

     Specyfikacja techniczna

     MateriałDrewno iglaste
     KolorNaturalny
     Typ produktuKantówki
     Wykończenie drewnaHeblowane
     PrzeznaczenieBudownictwo, konstrukcje drewniane
     Kod produktu3663602859956