Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka strugana f 60 x 60 x 2000 mm
Strzałka w prawo

Kantówka strugana f 60 x 60 x 2000 mm

59,98
/ szt.
29,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kantówka przyda Ci się w czasie wykonywania kwietnika, mebli ogrodowych lub huśtawki – umożliwia tworzenie konstrukcji z drewna. Cechuje się długotrwałą żywotnością, gdyż jest odporna na odkształcenia. Jasny brązowy kolor znakomicie komponuje się z zielenią trawnika. W proponowanym asortymencie znajdziesz kantówki charakteryzujące się różnymi wymiarami. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Kantówka umożliwia budowanie konstrukcji z drewna – idealnie sprawdza się w czasie wykonywania mebli ogrodowych zapewniających doskonałe warunki do odpoczynku na świeżym powietrzu. Produkt możesz wykorzystać też w celu wybudowania altanki lub tarasu. Element charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, więc stworzonego za jego pomocą przedmiotu nie będziesz musiał często reperować. Kantówkę możesz pokryć impregnatem, dzięki czemu nie będzie ulegała szkodliwemu działaniu czynników atmosferycznych. Malując obiekt nabłyszczającym lakierem, podkreślisz naturalną strukturę drewna, nadając całości wyjątkowo atrakcyjny wygląd. Wymiary kantówki w łatwy sposób dostosujesz do własnych wymagań, gdyż proponujemy różne rodzaje tego produktu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuKantówki
     MateriałDrewno iglaste
     Wykończenie drewnaHeblowane
     KolorNaturalny
     PrzeznaczenieBudownictwo, konstrukcje drewniane
     Kod produktu3663602859949