LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka strugana Floorpol 10 x 47 x 1000 mm
Strzałka w prawo

Kantówka strugana Floorpol 10 x 47 x 1000 mm

11,98
/ szt.
11,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jasny, naturalny kolor oferowanej tutaj kantówki drewnianej dobrze współgra z zielenią oraz brązami, dlatego w sam raz nadaje się do budowy architektury ogrodowej. Produkt wykorzystasz także na różnych etapach prac budowlanych wewnątrz domu. Jego żywotność możesz przedłużyć – kantówkę wystarczy zaimpregnować odpowiednim środkiem. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Kantówka jest bardzo funkcjonalna – wykorzystasz ją podczas budowy domu od podstaw, a także na różnych etapach prac remontowych. Nada się także do montażu modnych mebli drewnianych – minimalistyczne stoły w naturalnym odcieniu sosny prezentują się bardzo elegancko. Produkt sprawdzi się też na zewnątrz – dobrze znosi zmienne warunki pogodowe, dlatego nadaje się do użytku na posesji oraz w ogrodzie. Użyjesz go podczas wznoszenia konstrukcji drewnianych takich jak tarasy czy też place zabaw. Kantówka użyta do wyrobu wzmocnień na rośliny wewnątrz szklarni na długo pozostanie w estetycznym stanie – drewno sosnowe, z którego ją wykonano, nie przyciąga owadów ani grzybów. Oferowany tutaj produkt uodpornisz na degradację biologiczną poddając go impregnacji – w naszej ofercie znajdziesz odpowiedni do tego środek.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu47mm
     Wysokość produktu1000mm
     Waga produktu260g
     MateriałSosna
     Wykończenie drewnaHeblowane
     Klasa drewnaAB
     KolorNaturalny
     Minimalna wilgotność (drewno)0.12%
     Maksymalna wilgotność (drewno)0.12%
     PrzeznaczenieBudownictwo, konstrukcje drewniane
     Kod produktu5907508712396