Zobacz więcej Kantówki strugane
Kantówka strugana Floorpol 19 x 45 x 1000 mm
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Kantówka strugana Floorpol to funkcjonalny element konstrukcyjny. Dostępny jest w surowej formie. Dzięki temu możesz wykorzystać go do ciekawych projektów meblarskich lub budowlanych i wykończyć tak, jak zechcesz. Jeżeli szukasz także innych wariantów pod względem wymiarów, sprawdź wszystkie propozycje kantówek Floorpol w naszej ofercie. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star
Cechy i zalety
Kantówka strugana Floorpol 19 x 45 x 1000 mm to produkt, który ma bardzo szerokie zastosowanie. Po wcześniejszej impregnacji może być wykorzystany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Pokrycie środkiem ochronnym zabezpieczy powierzchnię elementu przed bezpośrednim działaniem szkodliwych czynników. Dzięki temu kantówka na długo zachowa swoje właściwości. Tego typu element może być podstawą wielu ciekawych projektów. Doskonale sprawdzi się podczas wykonywania ram łóżek oraz altan. Oprócz tego może stanowić także część bardziej zaawansowanych konstrukcji, takich jak podwaliny, słupy czy szkielety. Kantówka strugana Floorpol to naturalny produkt z drewna sosnowego, które wyróżnia się wszechstronnością, łatwą obróbkę i estetycznym wyglądem.
- Produkt naturalny
- Estetyczne wykończenie
- Szeroki zakres zastosowania
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Szerokość produktu | 19mm |
---|---|
Wysokość produktu | 1000mm |
Waga produktu | 500g |
Materiał | Sosna |
Wykończenie drewna | Heblowane |
Klasa drewna | AB |
Rodzaj obróbki | Brak impregnacji |
Kolor | Naturalny |
Minimalna wilgotność (drewno) | 0.12% |
Maksymalna wilgotność (drewno) | 0.12% |
Przeznaczenie | Wewnątrz i na zewnątrz po wcześniej impregnacji |
Kod EAN | 5907508714048 |