Zobacz więcej Kantówki strugane

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno surowe

Strzałka w prawo

Kantówki strugane

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kantówka strugana Floorpol 28 x 90 x 2000 mm
Strzałka w prawo

Kantówka strugana Floorpol 28 x 90 x 2000 mm

29,98
/ szt.
14,99
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowana w tym miejscu kantówka wyróżnia się rozmiarem – jest długa i szeroka. Nada się do prac budowlanych oraz konstrukcji drewnianych zarówno w budynku, jak i na posesji oraz w ogrodzie. Produkt jest strugany i ma atrakcyjny, jasny kolor drewna sosnowego, dlatego oprócz funkcji praktycznych pełni także rolę dekoracyjną. Odpowiedzialnie pozyskane materiały - Drewno wykorzystane w tym produkcie jest certyfikowane przez niezależną stronę trzecią. Informacje na temat tej instytucji znajdują się na opakowaniu produktu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Dostępną tutaj kantówkę struganą z powodzeniem wykorzystasz na zewnątrz budynku, jak i wewnątrz. Będzie niezbędna podczas różnego rodzaju prac konstrukcyjnych w ogrodzie – długi i szeroki produkt nadaje się do wznoszenia altanek oraz tarasów, a także jest niezbędny podczas budowy drewnianego foliaka. Kantówkę warto zaimpregnować, aby zwiększyć jej odporność na wilgoć oraz zmienne warunki atmosferyczne – z naszej szerokiej oferty wybierzesz odpowiedni środek do impregnacji drewna. Wyrób prezentowany w tym miejscu jest w naturalnym kolorze i ma strugane wykończenia. Oznaczony klasą jakości drewna AB może z powodzeniem pełnić funkcje dekoracyjne – zrobione z niego meble będą podkreślały minimalistyczny wystrój wnętrza i ocieplą go.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu90mm
     Wysokość produktu2000mm
     Waga produktu2770g
     MateriałSosna
     Wykończenie drewnaHeblowane
     Klasa drewnaAB
     KolorNaturalny
     Minimalna wilgotność (drewno)0.12%
     Maksymalna wilgotność (drewno)0.12%
     PrzeznaczenieBudownictwo, konstrukcje drewniane
     Kod produktu5907508714536