Zobacz więcej Kapsle i łuki

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Kapsle i łuki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kapsle maskujące Kornik fi 20 mm buk

Kapsle maskujące Kornik fi 20 mm buk

26,88
/ opak.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kapsle maskujące służą do zasłaniania elementów montażowych, wwiertów i śrub w drewnianych konstrukcjach, takich jak balustrady, poręcze schodów i meble kuchenne. Krążki zostały wykonane z naturalnego drewna bukowego, które można dowolnie barwić i lakierować, dopasowując do kolorystyki wyposażenia. W zestawie znajduje się 10 sztuk produktów.

   Cechy i zalety

    Kapsle maskujące marki Kornik to małe elementy, które pozwalają w estetyczny sposób wykończyć meble, balustrady, poręcze oraz inne elementy wykonane z drewna. Drewniany krążek przykleja się w miejscach otworów montażowych i wwierceń, dzięki czemu pozwala na ich dokładne zamaskowanie. Produkty są wykonane z drewna bukowego oraz pozostawione w jego naturalnym kolorze, dzięki czemu można je łatwo wybarwić i dopasować do kolorystyki wyposażenia. W ofercie marki Kornik dostępne są również kapsle montażowe z drewna dębowego oraz sosnowego – stanowią akcesoria wykończeniowe uzupełniające system drewnianych schodów, który możesz samodzielnie złożyć w swoim domu. W zestawie znajduje się 10 sztuk krążków o tej wielkości.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu20mm
     MateriałMosiądz, stal i drut
     Liczba sztuk w opakowaniu10
     Wykończenie powierzchniBez wykończenia
     Odpowiedni typ zastosowaniaWyroby drewniane
     Kod produktu5905156081222