Zobacz więcej Kapsle i łuki

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Balustrady

Strzałka w prawo

Kapsle i łuki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kapsle maskujące Kornik fi 20 mm dąb 10 szt.
Strzałka w prawo

Kapsle maskujące Kornik fi 20 mm dąb 10 szt.

25,28
/ opak.
2,53
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kapsle maskujące marki Kornik to komplet 10 krążków wykonanych z drewna dębowego. Zestaw służy do maskowania wwiertów, główek od wkrętów i innych elementów łączeń w drewnianych meblach i balustradach, które mogą szpecić wygląd konstrukcji. Sprawiają, że wyposażenie doskonale się prezentuje. Elementy mają kolor naturalnego drewna, można je dowolnie malować i lakierować.

   Cechy i zalety

    Kapsle maskujące Kornik służą do estetycznego zakrywania wwiertów i otworów montażowych w balustradach i poręczach wykonanych z naturalnego drewna. Świetnie sprawdzają się do zaklejania otworów w meblach i elementów drewnianych. Produkt został wykonany z dębiny, cenionej za doskonałe właściwości. Dzięki kapslom balustrada prezentuje się znakomicie i nie widać na niej niedoskonałości montażowych. Surowe drewno jest gotowe do malowania i lakierowania – dąb doskonale przyjmuje oleje i farby, nie odbarwia się i jest odporna na odkształcenia. W ofercie marki Kornik znajdziesz również kapsle montażowe z drewna bukowego i sosnowego, dzięki czemu możesz idealnie dopasować je do wyposażenia w swoim domu. W komplecie znajduje się 10 krążków o tej samej wielkości.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu20mm
     MateriałDąb
     Liczba sztuk w opakowaniu10
     Wykończenie powierzchniBez wykończenia
     Odpowiedni typ zastosowaniaWyroby drewniane
     Kod produktu5905156081215