Zobacz więcej Środki i preparaty na szkodniki

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kaptur ochronny średni 2 szt.

Kaptur ochronny średni 2 szt.

29,98
/ kpl.
14,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Prezentowane tu kaptury ochronne to produkty, które doceni każdy doświadczony ogrodnik. Znajdą one zastosowanie w celu ochrony roślin ogrodowych, zimujących w gruncie lub w doniczkach. Dzięki temu ich gałęzie lub pędy nie połamią się pod naporem śniegu, a także będą dodatkowo zabezpieczone przed działaniem niskich temperatur.

   Cechy i zalety

    Kaptury ochronne to praktyczne produkty, które znajdą zastosowanie w Twoim ogrodzie lub na działce. Założysz je na rośliny, które zimują w gruncie lub w donicach i w ten sposób zabezpieczysz je. W efekcie gałęzie lub pędy nie połamią się pod naporem śniegu, a roślina będzie dodatkowo zabezpieczona przed działaniem niskich temperatur. Dzięki temu na wiosnę, Twój ogród będzie prezentował się znakomicie, a rośliny przetrwają zimę w nienaruszonym stanie. Kaptur z łatwością nałożysz na roślinę, ponieważ jest on lekki i poręczny. Ponadto w jego dolnej części została wszyta tasiemka, dzięki której zawiążesz go i zyskasz pewność, że kaptur nie zsunie się ani nie spadnie np. w trakcie porywistego wiatru. W prezentowanym tu zestawie znajdują się dwa kaptury o średniej wielkości.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu2
     Kod produktu5905620013223