Zobacz więcej Karnisze komplety

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Karnisze komplety

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Karnisz podwójny Colours Sonet 200 cm złoto antyczne

Karnisz podwójny Colours Sonet 200 cm złoto antyczne

168
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą podwójnego karnisza z kolekcji Sonet będziesz mógł efektownie wykończyć aranżację wnęki okiennej. Produkt bowiem umożliwi Ci zawieszenie zarówno firan, jak i zasłon, a taki zabieg dekoracyjny sprawi, że urządzane pomieszczenie będzie prezentowało się znacznie atrakcyjniej. Dodatkowo będziesz mógł wygodnie zasłaniać okno, a co za tym idzie, zapewnisz sobie większe poczucie prywatności.

   Cechy i zalety

    Proponowany w tym miejscu karnisz sprawdzi się doskonale w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ za jego pomocą w elegancki sposób wykończysz aranżację wnęki okiennej. Na dwóch drążkach, w które produkt został wyposażony, zawiesisz zarówno firany, jak i zasłony. Pozwoli Ci to na wygodne przesłonięcie okna i w efekcie na sterowanie światłem dziennym wpadającym do wnętrza. Ponadto materiał zawieszony na karniszu, układający się w eleganckie fałdy, nada pomieszczeniu przytulniejszego charakteru. Dodatkowo sam karnisz wyróżnia się również dekoracyjnym wyglądem. Ma on barwę antycznego złota, dlatego z pewnością będzie zwracał uwagę. Szczególnie ciekawy efekt aranżacyjny uzyskasz, jeśli zestawisz go z żyrandolami utrzymanymi w podobnej kolorystyce.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuSłupek podwójny
     MarkaColours
     Długość produktu2000mm
     Średnica pasującego drążka karnisza19mm
     Kolorzłoty antyczny
     Kod produktu5052931671625