Zobacz więcej Karnisze komplety

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Karnisze komplety

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Karnisz podwójny Colours Sonet 240 cm złoto antyczne

Karnisz podwójny Colours Sonet 240 cm złoto antyczne

178
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Karnisz podwójny to praktyczny element wystroju, dzięki któremu Twoje mieszkanie będzie prezentowało się znacznie efektownej. Produkt umożliwia bowiem zawieszenie zarówno firan, jak i zasłon, dzięki czemu pomieszczenie stanie się znacznie przytulniejsze. Ponadto takie rozwiązanie sprawi, że będziesz mógł wygodnie sterować światłem dziennym wpadającym do wnętrza Twojego mieszkania.

   Cechy i zalety

    Wykorzystując w aranżacji swojego mieszkania proponowany w tym miejscu podwójny karnisz, wykończysz funkcjonalne i atrakcyjne wnętrze. Karnisz jest bowiem wyposażony w dwa drążki, dlatego zawiesisz na nim zarówno firany, jak i zasłony. Takie rozwiązanie pozwoli Ci skutecznie zasłonić okno i w związku z tym łatwo dostosujesz warunki oświetleniowe panujące w pomieszczeniu do Twoim aktualnych potrzeb. Ponadto materiał wiszący na karniszu i układający się w eleganckie fałdy dodatkowo sprawi, że pomieszczenie będzie prezentowało się znacznie lepiej oraz stanie się przytulniejsze. Proponowany tu karnisz charakteryzuje się klasycznym wzornictwem oraz barwą antycznego złota. Taki element dekoracyjny będzie doskonale współgrał ze stylizowanymi meblami oraz postarzanymi dodatkami.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuSłupek podwójny
     MarkaColours
     Długość produktu2400mm
     Średnica pasującego drążka karnisza19mm
     Kolorzłoty antyczny
     Kod produktu5052931671649