Zobacz więcej Karnisze komplety

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Karnisze komplety

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Karnisz pojedynczy Colours Appat satyna 160 cm
Strzałka w prawo

Karnisz pojedynczy Colours Appat satyna 160 cm

94,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Jeśli chcesz odpowiednio ozdobić swoje okno, a także zyskać możliwość powieszenia zasłon czy firanek, możesz zamocować nad nim prezentowany karnisz. Wykonany z metalu i wykończony w odcieniu satynowym wyróżnia się elegancją, a jednocześnie daje Ci pewność swojej wytrzymałości. W zestawie znajdziesz wszelkie elementy potrzebne Ci do jego prawidłowego zamontowania.

   Cechy i zalety

    Szukasz przedmiotu, który pozwoli Ci estetycznie i profesjonalnie powiesić firanę czy zasłonę? Karnisz z serii Appat posiada specjalne kółka z żabkami, dzięki czemu wygodnie zawiesisz jedną z funkcjonalnych ozdób. Jego wykorzystanie pozwoli Ci nie tylko osłonić okno tak, jak sobie tego życzysz, ale i pomoże dopełnić danej aranżacji. Karnisz został wykonany z metalu, dzięki czemu jest wytrzymały, a doskonale dopasowane do niego elementy zestawu umożliwią Ci jego prawidłowe zamontowanie. Taki komplet da Ci pewność, że będzie stabilną konstrukcją, a firanka czy zasłona powieszone w estetyczny sposób. Satynowe wykończenie sprawia, że karnisz stanowi dodatkowo element dekoracyjny pomieszczenia. W ofercie znajdziesz również produkty z tej serii o innej długości.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuKarnisz pojedynczy
     MarkaColours
     Długość produktu1600mm
     Średnica produktu19mm
     Kod produktu5052931671489