Zobacz więcej Karnisze komplety

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja wnętrz

Strzałka w prawo

Dekoracja okien

Strzałka w prawo

Karnisze

Strzałka w prawo

Karnisze komplety

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Karnisz Zenit podwójny 19 mm 160 cm srebrny
Strzałka w prawo

Karnisz Zenit podwójny 19 mm 160 cm srebrny

89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Karnisz Zenit podwójny srebrny stanowi element wyposażenia domowej przestrzeni. Zamocujesz go nad ramą okienną lub balkonową, aby zawiesić na nim firany i zasłony. Produkt cechuje się wysokiej jakości wykonaniem oraz walorami dekoracyjnymi, co sprawia, że jest bardzo funkcjonalny. W ofercie sklepów Castorama znajdziesz pełną gamę karniszy Zenit, które różnią się wymiarami oraz kolorem.

   Cechy i zalety

    Karnisz Zenit podwójny 19 mm 160 cm srebrny został wykonany z wysokiej jakości metalu. Z kolei powierzchnia została wykończona w atrakcyjnym kolorze szczotkowanego niklu. Z tego względu produkt odznacza się nie tylko walorami dekoracyjnymi, ale również funkcjonalnością oraz wytrzymałością. Nie musisz także martwić się o zbyt duży wymiar, jeżeli rama okienna jest nieco węższa. Drążek możesz skrócić do pożądanego wymiaru, dzięki czemu po zawieszeniu nie będzie wystawał. Oprócz tego karnisz Zenit podwójny srebrny jest odporny na korozję. Dzięki temu przez długi czas zachowa nienaruszoną strukturę oraz nienaganny wygląd. W zestawie oprócz samych drążków znajdziesz także cztery zakończenia, dwa wsporniki oraz dużą ilość kółek niezbędnych do zawieszenia karniszy.

    • Odporność na korozję
    • Można przyciąć na wymiar
    • Wykonany z materiału wysokiej jakości

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuSłupek podwójny
    Długość produktu1600mm
    Średnica produktu19mm
    Grupa kolorystycznaSzary
    Kod produktu3663602455714