Zobacz więcej Kątowniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Miarki

Strzałka w prawo

Kątowniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątomierz nastawny 350 mm

Kątomierz nastawny 350 mm

99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kątomierz nastawny to praktyczne narzędzie przeznaczone do wykonywania różnego rodzaju pomiarów. Dzięki zastosowaniu solidnego aluminium, które jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, będzie spełniał swoją funkcję przez długi okres czasu. Produkt został wyposażony w pokrętło do blokowania ramion, które znacznie ułatwi mierzenie wyznaczonych obszarów.

   Cechy i zalety

    Kątomierz nastawny to praktyczny produkt, który świetnie sprawdzi się podczas wszelkich prac w branży budowlanej. Z powodzeniem można go stosować do wykonywania różnego rodzaju pomiarów. Został wyposażony w praktyczną podziałkę, która umożliwia precyzyjne określenie odległości oraz kątów. Stopka elementu została wykonana z solidnego aluminium, które charakteryzuje się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, dlatego na długo zachowa swój pierwotny stan. Dzięki praktycznemu pokrętłu będziesz mógł zablokować ramiona tak, aby się nie składały, co znacznie ułatwi wykonywane pomiarów. Jeśli szukasz również innych elementów niezbędnych do wyposażenia warsztatu, w naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju narzędzi.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaUnbranded
     Długość produktu350mm
     Możliwość regulacjiRegulowany
     Kod produktu5906083187971