Zobacz więcej Kątowniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Miarki

Strzałka w prawo

Kątowniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątomierz nastawny 750 mm

Kątomierz nastawny 750 mm

148
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kątomierz nastawny umożliwi Ci sprawne wykonywanie różnych pomiarów. Możesz zastosować go np. podczas prac remontowych lub warsztatowych. Jest odporny na szkodliwe działanie wilgoci, czy skrajnych temperatur, ponieważ jego profil został wykonany z aluminium – dzięki temu możesz stosować go zarówno wewnątrz budynku, jak też na zewnątrz.

   Cechy i zalety

    Kątomierz nastawny przeznaczony jest do sprawnego wykonywania pomiarów podczas prac remontowych lub warsztatowych. Stosując go możesz samodzielnie stworzyć idealnie równą konstrukcję – dzięki temu możesz obniżyć koszty związane z remontem. Jego profil wykonany został z aluminium, czyli materiału odpornego na działanie szkodliwych czynników, jak np. wilgoć, czy skrajne temperatury – za sprawą tego kątomierz możesz stosować nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Charakteryzuje się szerokim zakresem pomiaru, dzięki czemu możesz z łatwością dostosować go do własnych potrzeb. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz też inne przyrządy mierzące, więc możesz wybrać model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu750mm
     MateriałAluminium i tworzywo sztuczne
     Możliwość regulacjiRegulowany
     Kod produktu5906083187995