Zobacz więcej Kątowniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pomiarowe

Strzałka w prawo

Miarki

Strzałka w prawo

Kątowniki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątomierz nastawny L-500 mm

Kątomierz nastawny L-500 mm

138
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kątomierz nastawny posłuży Ci do wykonywania dokładnych pomiarów. Produkt ten bowiem posiada podziałkę, która ułatwia wyznaczanie kątów oraz odmierzanie odległości na powierzchniach przygotowanych do wykańczania. Do wykonania elementu użyto wysokiej jakości aluminium, przez co jest on odporny na uszkodzenia mechaniczne.

   Cechy i zalety

    Kątomierz nastawny to praktyczne akcesorium, które wykorzystasz podczas prac budowlanych oraz czynności związanych z majsterkowaniem. Dzięki jego zastosowaniu wykonasz precyzyjne pomiary – produkt ten bowiem posiada dokładną podziałkę, która pozwala wyznaczać odległości oraz kąty. Przez to też będziesz mógł idealnie przygotować wybraną powierzchnię do obróbki. Do wykonania elementu użyto trwałego aluminium, które nadaje jego budowie wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne. Poręczne pokrętło ułatwi Ci regulowanie pracy kątomierza i tym samym tworzenie precyzyjnych pomiarów. W naszym asortymencie znajdziesz ten produkt z podziałką także o innej długości, przez co będziesz mógł wybrać model odpowiadający indywidualnym potrzebom.

    • Solidna konstrukcja, precyzyjnie skalowany, czytelny odczyt zbadanej wartości

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu500mm
    MateriałAluminium i tworzywo sztuczne
    Kod produktu5906083187988