icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo

Kątownik spawalniczy Yato magnetyczny 102 x 155 x 17 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątownik spawalniczy Yato magnetyczny 102 x 155 x 17 mm
27,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Dzięki wykorzystaniu kątownika spawalniczego możesz łatwo wykonać szereg prac związanych z obróbką materiałów metalowych. Przyda Ci się głównie jako wygodny uchwyt do podnoszenia czy przytrzymywania elementu, nad którym pracujesz. Kątownik z pewnością ułatwi Ci spawanie czy też wykonywanie czynności związanych z blacharstwem, montażem i lutowaniem.

  Cechy i zalety

  Wielozadaniowym akcesorium, które z pewnością przyda Ci się w zakładzie produkcyjnym czy warsztacie przemysłowym, może być prezentowany kątownik. Jest on rodzajem specjalistycznego uchwytu, który umożliwi Ci wygodne obrabianie danego elementu metalowego. Wykonany z magnesu kątownik jest odporny na uszkodzenia, ale i wysokie temperatury, dlatego doskonale nadaje się podczas spawania. Uchwyt ten jest zdolny do udźwignięcia ciężaru sięgającego aż 22,5 kg, co umożliwi Ci pracę nad dużymi elementami. Magnetyczny kątownik spawalniczy pozwoli Ci ustawić go pod trzema różnymi kątami, w zależności od Twoich wymagań. Produkt ten występuje w naszej ofercie w kilku różnych wariatach, dlatego swobodnie wybierzesz ten najlepszy.

  • Kąty spawania 45°, 90°, 135°

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaopak.
  Maksymalne obciążenie22.5kg
  Kod produktu5906083908644