icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria do spawania

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Akcesoria do spawania

Strzałka w prawo

Kątownik spawalniczy Yato magnetyczny 82 x 120 x 13 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kątownik spawalniczy Yato magnetyczny 82 x 120 x 13 mm
15,98
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Magnetyczny kątownik spawalniczy to niezwykle przydatny element w pracach związanych ze spajaniem metali. Przyda Ci się jako uchwyt pozwalający na wygodne utrzymanie spawanych elementów pod wymaganym kątem – ułatwi Ci to precyzyjne wykonywanie spawów. Dzięki temu, że kątownik jest magnetyczny, możesz mieć pewność jego odporności na wysoką temperaturę.

  Cechy i zalety

  Przydatnym elementem w każdym warsztacie przemysłowym czy zakładzie produkcyjnym może być prezentowany kątownik spawalniczy. Akcesorium to pozwoli Ci na wygodną pracę z obrabianym elementem. Możesz wykorzystać je zarówno do spawania, jak i lutowania, montowania, trasowania, rozdzielania czy podnoszenia. Kątownik wykonany z magnesu jest odpowiednio zabezpieczony przed wpływem wysokich temperatur, co zapewnia Ci jego prawidłowe funkcjonowanie. Taki rodzaj uchwytu zapewni Ci wygodę spawania i ułatwi dostęp do obrabianego elementu, ponieważ służy jako specjalny uchwyt, który podniesie go i ustawi pod pożądanym przez Ciebie kątem. Kątownik posiada udźwig 11,5 kg, a także trzy możliwości ustawienia, w ofercie znajdziesz jednak inne warianty tego produktu.

  • Kąty spawania 45°, 90°, 135°

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaopak.
  Maksymalne obciążenie11.5kg
  Kod produktu5906083908637