Zobacz więcej Kamienie ozdobne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Kamienie ozdobne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Keramzyt ogrodniczy Blooma 16 l

Keramzyt ogrodniczy Blooma 16 l

29,98
/ szt.
1,87
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Polecany keramzyt to lekkie kruszywo pozyskiwane dzięki wypalaniu gliny,‭ ‬które doskonale nadaje się do uprawy roślin w ogrodzie oraz w pojemnikach‭ – ‬donicach bądź skrzynkach balkonowych.‭ ‬Dzięki jego zastosowaniu zapewnisz roślinom optymalne warunki do wzrostu,‭ ‬ponieważ produkt spulchnia ziemię,‭ ‬umożliwia dopływ tlenu do korzeni,‭ ‬utrzymuje stałą temperaturę i wilgotność podłoża.

   Cechy i zalety

    Zakładasz ogród i chcesz cieszyć się pięknie rosnącymi roślinami,‭ ‬które pomogą Ci stworzyć wyjątkowy klimat w przydomowej przestrzeni‭? ‬Nie zapomnij,‭ ‬że większość z nich do prawidłowego rozwoju potrzebuje odpowiedniego drenażu.‭ ‬Możesz go wykonać,‭ ‬stosując proponowany keramzyt w postaci wypalanych granulek z naturalnej gliny ilastej.‭ ‬Umieszczając go pod warstwą gleby,‭ ‬zapewnisz jej spulchnienie,‭ ‬co pozwoli systemowi korzeniowemu roślin oddychać,‭ ‬a także ochroni go przed gniciem na skutek zalegającej wody.‭ ‬Dzięki temu,‭ ‬że granulat jest brązowy,‭ ‬wyjątkowo atrakcyjnie prezentuje się z zieloną barwą roślin‭ – ‬docenisz to,‭ ‬gdy zechcesz go użyć jako materiału ściółkującego.‭ ‬Sprawdź pozostałe kamienie ozdobne dostępne w naszej ofercie.

    • Odporny na przebarwienia
    • Odporny na działaniu deszczu i wiatru
    • Efektowny wygląd
    • Umożliwia roślinom prawidłowy wzrost
    • Krycie: 0,42 m2 przy 40 mm gł.

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu3663602727453