icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Kinkiety solarne

Strona główna

Strzałka w prawo

Oświetlenie

Strzałka w prawo

Oświetlenie zewnętrzne

Strzałka w prawo

Lampy ogrodowe

Strzałka w prawo

Kinkiety ogrodowe

Strzałka w prawo

Kinkiety solarne

Strzałka w prawo

Kinkiet ogrodowy solarny GoodHome Plevna 10 lm 5000 K czarny

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kinkiet ogrodowy solarny GoodHome Plevna 10 lm 5000 K czarny
Strzałka w prawo
89,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kinkiet ogrodowy solarny GoodHome Plevna 10 lm 5000 K czarny to produkt, który znacząco wpłynie na Twój komfort życia. Dzięki niemu będziesz mógł doświetlić wybrany fragment posesji np. podjazd czy chodnik. Produkt został wykonany ze stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. Dzięki temu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne.

  Cechy i zalety

  Bezpieczeństwo na podwórku lub w ogrodzie to bardzo ważna kwestia. Jest to szczególnie ważne po zapadnięciu zmroku, kiedy możesz nie zauważyć przeszkody i nabawić się kontuzji. Jest na to jednak rozwiązanie. Kinkiet ogrodowy solarny GoodHome Plevna 10 lm 5000 K czarny to produkt, dzięki któremu znacząco poprawisz swój komfort życia. Dzięki niemu doświetlisz wybrany fragment posesji, wejście do domu czy chodnik. Produkt wykonany ze stali nierdzewnej z dodatkiem tworzywa sztucznego ma klasę IP44. Oznacza to, że jest odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne. Kinkiet ogrodowy solarny GoodHome Plevna czarny to stylowe rozwiązanie. Klasyczny kolor sprawia, że będzie się doskonale prezentować na praktycznie każdej ścianie, nie wpływając na wygląd elewacji budynku.

  • Oprawa narożna do montażu naściennego. Idealna jako dodatkowe oświetlenie do ogrodu. Ten produkt jest zasilany solarnie. Nie jest wymagane podłączenie do sieci elektrycznej. Idealne rozwiązanie do miejsc bez dostępu do zasilania elektrycznego.
  • Zintegrowane diody LED. Przed użyciem produkt należy umieścić w słonecznym miejscu i włączyć za pomocą przełącznika znajdującego się na korpusie lampy. Po włączeniu lampa automatycznie gaśnie i się ładuje, gdy jest nasłoneczniona, a w ciemności się zapala.
  • IP44: odporność na zachlapanie.
  • Instrukcja obsługi w zestawie.
  • Działa do 6 godz. (w zależności od liczby godzin słonecznych w ciągu dnia).
  • Akumulator w zestawie: 2 x AA Ni-MH 1,2V 600 mAh.
  • Odporny na korozję
  • Wodoszczelny
  • Łatwy montaż

  Specyfikacja techniczna

  Kod produktu5059340323466