Zobacz więcej Akcesoria do suszarek

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo

Suszarki na pranie

Strzałka w prawo

Akcesoria do suszarek

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamerki na pranie z linką Sepio
Strzałka w prawo

Klamerki na pranie z linką Sepio

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamerki na pranie z linką Sepio to praktyczny zestaw, który sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Zawarta w komplecie linka jest niezwykle mocna, a dzięki dużej liczbie spinek bez problemu przytrzymasz wiele ubrań podczas suszenia. Do zestawu pasuje również worek, który idealnie nadaje się do przechowywania klamerek. Wszystkie akcesoria Sepio znajdziesz w naszym sklepie.

   Cechy i zalety

    Klamerki na pranie z linką Sepio zostały wyprodukowane z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Zestaw nadaje się do zastosowania zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Wszystkie zawarte w nim akcesoria są odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Za pomocą sznurka szybko stworzysz miejsce do rozwieszenia prania. To świetna alternatywa, jeśli nie masz przestrzeni na ustawienie suszarki lub potrzebujesz jej więcej. Najlepiej sprawdzi się zamocowany na balkonie. Klamry skutecznie przytrzymają ubrania, by te nie spadły na ziemię przez mocniejsze podmuchy wiatru. Klamerki na pranie z linką Sepio to barwny zestaw, który posłuży Ci przez wiele lat. Sprawdź nasz asortyment i inne przydatne artykuły Sepio.

    • Trwała

    Specyfikacja techniczna

    MarkaSepio
    KolorMix
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5901583500664