Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo

Suszarki na pranie

Strzałka w prawo

Akcesoria do suszarek

Strzałka w prawo

Akcesoria do suszarek

Produkty prezentowane w tej kategorii to różnorodne, przydatne akcesoria do suszarek. Wszystkie produkty ułatwią Ci suszenie prania, a jego zawieszenie i mocowanie stanie się szybkie i sprawne.

Filtry

Akcesoria do suszarek

Produkty prezentowane w tej kategorii to różnorodne, przydatne akcesoria do suszarek. Wszystkie produkty ułatwią Ci suszenie prania, a jego zawieszenie i mocowanie stanie się szybkie i sprawne.

8 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Suszarki na pranie

Wyświetlanie 8 z 8 produktów

Wieszak na pranie, spinacze i klamerki – niezbędniki do Twojego mieszkania

Produkty prezentowane w tej kategorii to różnorodne, przydatne akcesoria do suszarek. Wszystkie produkty ułatwią Ci suszenie prania, a jego zawieszenie i mocowanie stanie się szybkie i sprawne. W ofercie sklepu dostępne są klamerki, sznurki, linki, wieszaki i koszyki, dzięki którym wygodnie wywiesisz pranie i zabezpieczysz je przed podmuchami wiatru i zgubieniem.

Wieszak na pranie, sznurki i klamerki – podstawowe akcesoria w każdym domu

W tym dziale sklepu Castorama znajdziesz klamerki różnych kształtów i rozmiarów, które znakomicie radzą sobie z przytrzymywaniem różnego rodzaju rzeczy – specjalne wypustki oraz mocny ścisk sprawiają, że ubrania pozostają podczas suszenia na swoim miejscu. Spinacz do prania przyda się do wieszania bielizny, spodni, bluzek, pościeli i wielu innych tkanin. Może być stosowany w pomieszczeniu, np. na zwykłej suszarce sznurkowej, jak również na dworze, szczególnie w okresie letnim – w ogrodzie bądź innym miejscu. Dzięki solidnemu wykonaniu klamerki do prania trzymają się one mocno i utrzymują ubrania nawet przy wiejącym wietrze.

W ofercie dostępne są również sznurki na pranie do suszarki sufitowej. To idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zbudować bądź naprawić tego typu suszarkę. Dodatkowo w asortymencie znajdziesz wieszak na pranie – stanowi on doskonałą propozycję dla osób podróżujących bądź mieszkających w wynajmowanych pokojach i mieszkaniach. Zajrzyj do kategorii, aby dobrać produkt dla siebie – Castorama oferuje szeroki wybór akcesoriów do suszarek.

Rodzaje akcesoriów do suszarek i ich zastosowanie

Klamerki do prania to idealne akcesoria do każdego domu i mieszkania. Z ich pomocą możesz bezpiecznie rozwiesić wypraną bieliznę, ubrania, pościel czy zasłony. Przydadzą się do suszenia prania na zewnątrz, gdzie siła wiatru może zrzucić ze sznurka poszczególne części odzieży – lekką bieliznę, delikatne bluzki czy ubrania dziecięce.

Spinacze wykonane są z polipropylenu i zabezpieczone silikonowymi elementami, które mocno przytrzymują pranie. Dostępne są w różnorodnej kolorystyce, zarówno w delikatnych, jak i żywych odcieniach. Zestaw obejmuje 12 lub więcej klamerek, co umożliwi Ci rozwieszenie dużej ilości wypranej odzieży.

Wieszak na pranie to niezwykle przydatne rozwiązanie, które wykorzystać możesz do szybkiego powieszenia elementów małego wymiaru, np. bielizny, skarpetek czy ściereczek. Składa się z kilku połączonych ze sobą ramion, które tworzą sieć. To bardzo praktyczne akcesorium, które sprawdzi się zarówno w lecie, jak i w zimie. W ciepłym okresie roku wieszak możesz zawiesić na balkonie lub w ogrodzie i szybko wysuszyć bieliznę. W chłodnych miesiącach pozwoli odzieży swobodnie wyschnąć w domu.

Wieszak na pranie to sprzęt niewielkiego rozmiaru, który zmieści się nawet w małym mieszkaniu. Wykonany jest z trwałego polistyrenu, który odporny jest na uszkodzenia mechaniczne czy niekorzystne oddziaływanie wody. Posłuży Ci więc przez długie lata stosowania.

Sznurek do suszarki sufitowej to kolejne funkcjonalne rozwiązanie do Twojego domu. Umożliwia on opuszczanie i podnoszenie wieszaków, na których umieszczasz odzież, bieliznę lub inne wyprane elementy. Sznurek do suszarki wykonany jest z polipropylenu, dzięki czemu jest bardzo wytrzymały i odporny na obciążenia. Dzięki niemu sprawisz, że suszarka podwieszana będzie działać w prawidłowy sposób.

Dostępny w sklepie Castorama jest także tradycyjny sznurek do prania. To funkcjonalny element wyposażenia domu, który umożliwi Ci samodzielnie stworzenie przestrzeni do rozwieszenia wypranej odzieży. Doskonale sprawdzi się jako samodzielna suszarka, którą zamontować możesz na powietrzu, co umożliwi Ci rozwieszenie prania na zewnątrz w ciepłych miesiącach. Dzięki temu odzież i inne elementy wyschną szybko i uzyskają przyjemny, czysty zapach. Linkę możesz zastosować również do naprawienia suszarki podwieszanej i wymienić zniszczone elementy na nowe.

Sznurek do bielizny wykonany jest z poliestru powleczonego tytanem, dzięki czemu wykazuje się wysoką odpornością na uszkodzenia i obciążenie. Dostępny jest w kilku kolorach, które możesz dopasować do wystroju swojego wnętrza. Znajdziesz go w kilku rozmiarach, co pozwoli Ci dostosować długość do swoich wymagań.