Zobacz więcej Akcesoria do suszarek

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo

Suszarki na pranie

Strzałka w prawo

Akcesoria do suszarek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klamerki Sepio Normal do bielizny 20 szt.

Klamerki Sepio Normal do bielizny 20 szt.

8,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klamerki do bielizny przeznaczone są do skutecznego zabezpieczania świeżo upranych elementów odzieży przed spadaniem z suszarki. Wykonane zostały z tworzywa polimerowego cechującego się znakomitymi właściwościami wytrzymałościowym. W zestawie znajduje się 20 różnokolorowych klamerek, które z pewnością uprzyjemnią Ci rozwieszanie ubrań na sznurkach.

   Cechy i zalety

    Klamerki do bielizny z pewnością zachwycą każdego użytkownika, ponieważ cechują się wysoką funkcjonalnością oraz atrakcyjnym wyglądem. Za ich pomocą zabezpieczysz swoje świeżo uprane ubrania oraz bieliznę przed spadaniem z suszarki – jest to szczególnie istotne w przypadku niewielkich elementów odzieży, jak również przy rozwieszaniu prania na świeżym powietrzu, gdzie narażone jest ono na działanie wiatru. Klamerki wykonane zostały z tworzywa polimerowego, a zatem wykazują znakomitą odporność na uszkodzenia. Dodatkowo w zestawie znajdziesz 20 klamerek w różnych kolorach, co sprawi, że Twoja suszarka będzie się prezentowała wyjątkowo radośnie. W naszej ofercie dostępne są również inne zestawy klamerek, więc wybierzesz komplet spełniający Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaSepio
     KolorMix
     MateriałPolimer
     Kod produktu5901583501975