Zobacz więcej Kleje uszczelniające
Klej do blachy Soudal Colozinc 290 ml bezbarwny
Sprzedaje i wysyła przedsiębiorca: Castorama Polska
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Klej do blachy Soudal Colozinc bezbarwny zastosujesz w celu sklejenia blachodachówki, dachówki ceramicznej lub orynnowania. Jednocześnie uszczelnisz klejony materiał. Doskonała przyczepność i odporność na skrajne warunki atmosferyczne sprawiają, że produkt świetnie sprawdza się w pracach dekarskich. W naszej ofercie znajdziesz duży wybór produktów do obróbki blacharskiej dachu.
Cechy i zalety
Klej do blachy Soudal Colozinc 290 ml bezbarwny charakteryzuje się świetną przyczepnością na różnych podłożach budowlanych, dlatego używanie go nie sprawi Ci trudności. Możesz go stosować nawet na wilgotnych powierzchniach. Miejsce to musi być jedynie odtłuszczone. Aplikacji dokonasz w łatwy sposób za pomocą wyciskacza do silikonów. Klej do blachy Soudal Colozinc bezbarwny zastosujesz nie tylko do klejenia elementów podczas obróbki blacharskiej dachu. Cechuje się on trwałą elastycznością, dlatego doskonale uszczelnieni miejsca łączenia i dylatacji. Produkt nie zawiera rozpuszczalników, silikonów i poliuretanów. Wyprodukowano go na bazie polimeru. Stosowany na podłożach porowatych, nie przebarwia ich, a po utwardzeniu możesz go pomalować dowolnym rodzajem farby.
- Doskonała przyczepność
- Odporny na skrajne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV
- Nie reaguje ze styropianem
- Daje się malować wszelkimi typami farb
Informacje prawne
- Sprzedawca zobowiązał się do oferowania wyłącznie produktów zgodnych z mającymi zastosowanie przepisami prawa Unii Europejskiej.
Specyfikacja techniczna
Marka | Soudal |
---|---|
Kolor | Bezbarwny |
Pojemność | 0.29L |
Szerokość pojemnika | 50mm |
Długość pojemnika | 50mm |
Wysokość pojemnika | 230mm |
Minimalna temperatura aplikacji | 5°C |
Maksymalna temperatura aplikacji | 35°C |
Baza | Na bazie polimeru |
Czas naskórkowania | 10min |
Minimalny czas utwardzania | Czas tworzenia naskórka: ok. 10 minut (przy 23 °C / 65% RH) |
Metoda aplikacji | Pistolet na wkłady |
Przeznaczenie | miski olejowe, osłony zaworów, pompy wodne, osłony przekładni rozrządu, osłony mechanizmu różnicowego, skrzynie biegów |
Kod EAN | 5411183105287 |