Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Silikony, piany, akryle

Strzałka w prawo

Kleje uszczelniające

Strzałka w prawo

Kleje uszczelniające

W tym dziale znajdziesz też wyjątkowy produkt – klej uszczelniacz – nadający się do przytwierdzania płyt EPS oraz płyt XPS do fundamentów i przyziemnych części budynków, ścian czy fragmentów elewacji.

Filtry

Kleje uszczelniające

W tym dziale znajdziesz też wyjątkowy produkt – klej uszczelniacz – nadający się do przytwierdzania płyt EPS oraz płyt XPS do fundamentów i przyziemnych części budynków, ścian czy fragmentów elewacji.

43 prod.

SortujSortuj

Sortuj

Strzałka wstecz

Zobacz więcej Silikony, piany, akryle

Wyświetlanie 24 z 43 produktów

Załaduj więcej

Klej uszczelniający – spoiwo o uniwersalnym zastosowaniu

Wykonywanie trwałych połączeń jest niezwykle ważne podczas prac remontowych, budowlanych oraz wykończeniowych. Liczy się prawidłowe dobranie produktów, które łączą nowoczesne technologie oraz wysoką jakość. Z tego względu zgromadziliśmy dla Ciebie wiele klejów uszczelniających, które nie tylko skutecznie zespalają ze sobą rozmaite materiały, lecz także zapewniają im ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Oznacza to, że produkty wybrane specjalnie dla Ciebie od światowych producentów będą odporne na pękanie czy działanie promieni UV. Prawidłowo dobrany klej uszczelniający to dla Ciebie oszczędność czasu oraz pieniędzy. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi klej uszczelniacz przeznaczony do montażu elementów ceramiki sanitarnej. Oferujemy produkty przeznaczone do stosowania zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. W tej kategorii znajdziesz kleje uszczelniające od sprawdzonych producentów takich jak Ceresit. W naszym asortymencie dostępny jest również niejeden silikon uszczelniający.

Kleje i uszczelniacze w jednym

Szukasz preparatu, który skutecznie połączy ze sobą dwa elementy i ochroni je przed szkodliwym działaniem wody? Trafiłeś w dobre miejsce! Dostępne tu środki to kleje uszczelniające znajdujące zastosowanie między innymi podczas wykańczania łazienek. To właśnie dzięki nim połączysz ceramikę sanitarną ze ścianami, w ten sposób zabezpieczając szczeliny pomiędzy nimi przed zachlapaniem. Dzięki temu pozbędziesz się nieestetycznej szpary.

Tego typu preparaty nadają się też do prac montażowych – kleje uszczelniające sprawią, że skutecznie przymocujesz do ścian lustra, przytwierdzisz do posadzek panele i wykończysz je listwami, a także wykonasz fugi w glazurach i terakocie.

W naszym asortymencie znajdziesz też produkt przeznaczony do klejenia płyt kominkowych. To preparaty, które nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych, dlatego są bezpieczne – zarówno podczas prac montażowych, jak i korzystania z kominka. Możesz zdecydować się na klej w delikatnie brązowym kolorze – dzięki niemu miejsca łączenia będą estetyczne.

Aby takie spoiwa cechowały się jak najlepszą trwałością, należy nakładać klej uszczelniający na wcześniej oczyszczone podłoża. To nie wszystko. W tym dziale znajdziesz produkty, które przydadzą się także do drobnych napraw. Klej uszczelniający schnie krótko, dlatego możesz cieszyć się błyskawicznym połączeniem elementów.

Klej uszczelniający do styropianu

Planujesz wykonanie profesjonalnej izolacji? A może chcesz ocieplić ściany? Nie musisz się martwić o produkty wysokiej jakości. Kleje do styropianu dostępne w naszej ofercie możesz zakupić w opakowaniach kartuszowych ułatwiających nakładanie oraz w wiaderkach – przeznaczone do rozprowadzania za pomocą pac zębatych. Dzięki nim w prawidłowy sposób zamocujesz materiały izolacyjne.

Spoiwo będzie się wyróżniało wysoką elastycznością i odpornością na szkodliwe działanie wilgoci, więc przez długi czas zachowa swoje właściwości. Kleje do styropianu możesz z powodzeniem wykorzystać w czasie mocowania sztukaterii, listew dekoracyjnych oraz wielu innych elementów dekoracyjnych. Są to produkty wydajne, o świetnej przyczepności i bardzo szybko schnące. Przygotowaliśmy produkty, których konsystencja ułatwia przeprowadzenie prac. Kleje przeznaczone do montażu elementów dekoracyjnych ze styropianu sprawdzą się również do drewna czy korka.

Pozostałe kleje uszczelniające

W tym dziale znajdziesz też wyjątkowy produkt – klej uszczelniacz – nadający się do przytwierdzania płyt EPS oraz płyt XPS do fundamentów i przyziemnych części budynków, ścian czy fragmentów elewacji. Dostępne są także kleje systemowe, stosowane na przykład przy klejeniu płyt kominkowych. Klej paroszczelny przyda Ci się do łączenia folii, a uniwersalny klej uszczelniający sprawdzi się w wielu pracach naprawczych.

Z kolei klej elastyczny pomoże Ci w montażu płytek ceramicznych, a masa klejąco-uszczelniająca okaże się niezwykle pomocna podczas łączenia materiałów w Twoim garażu. Klej uszczelniający przeznaczony do ceramiki sanitarnej zabezpieczy konkretne miejsca przed przedostawaniem się do nich wody. W naszym asortymencie znajdziesz produkt, który ma transparentny kolor, co sprawia, że łączenia pozostają niewidoczne.

Potrzebujesz produktu do klejenia szkła lub betonu? W naszej ofercie znajduje się masa uszczelniająca, która ma klejące właściwości. Sprawdzi się nie tylko do szkła i betonu, lecz także tynku i powierzchni drewnianych. Oferujemy produkty, które są praktycznie bezwonne, a to sprawia, że ich używanie jest bardziej komfortowe.

Masa uszczelniająca z właściwościami klejącymi może być też stosowana do dachu, rynien, okien czy drzwi. Oferujemy produkty wykonane na bazie poliuretanu – nie starzeją się one, dlatego świetnie zastępują tradycyjny silikon uszczelniający. Sprawdź naszą bogatą ofertę preparatów mocujących i wybierz te, które najlepiej spełniają Twoje wymagania.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym spektrum produktów związanych z tą kategorią.