Zobacz więcej Kleje do płytek

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Kleje i zaprawy klejowe

Strzałka w prawo

Kleje do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do glazury i terakoty Soudal 1 kg

Klej do glazury i terakoty Soudal 1 kg

21,98
/ szt.
21,98
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany klej Soudal jest wodoodporną substancją cechującą się wysoką siłą spajania. Możesz go użyć przy układaniu płytek ściennych i podłogowych podczas remontu, ale również renowacji pomieszczenia. Łatwe w przechowywaniu i przenoszeniu opakowanie zawiera 1 kg kleju, dzięki któremu szybko i trwale ułożysz płytki w wybranym miejscu.

   Cechy i zalety

    Kleju Soudal możesz użyć do przytwierdzenia płytek ściennych oraz podłogowych do wybranego podłoża. Produkt charakteryzuje się wysoką siłą spajania, dlatego stabilnie i na wiele lat zwiąże terakotę lub glazurę z podłożem. Możesz użyć go do betonu, tynku, płyty gipsowo-kartonowej, ale również płyty wiórowej. Prezentowany klej jest substancją bezzapachową, dzięki czemu praca z nim jest nieszkodliwa. Produkt po wyschnięciu jest niepalny i elastyczny. Sprawdzi się również przy układaniu płytek na płytki na starych okładzinach. Odporność na wysokie temperatury sprawia, że oferowany klej jest również odpowiedni do ogrzewania podłogowego stosowanego w kuchni lub łazience. Jedno opakowanie zawiera 1 kg kleju, jednak w ofercie naszego sklepu posiadamy również klej Soudal w większych oraz mniejszych opakowaniach.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBeżowy
     Liczba sztuk w opakowaniu1
     Maksymalna grubość nakładania5mm
     MarkaSoudal
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Typ produktuKlej
     Waga produktu1kg
     Długość pojemnika120mm
     Szerokość pojemnika120mm
     Wysokość pojemnika144mm
     Kod produktu5411183028760