Zobacz więcej Kleje do płytek

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Kleje i zaprawy klejowe

Strzałka w prawo

Kleje do płytek

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do glazury i terakoty Soudal 5 kg

Klej do glazury i terakoty Soudal 5 kg

62,98
/ szt.
12,60
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wodoodpornego kleju Soudal możesz użyć przy wykańczaniu swojej łazienki lub kuchni. Produkt jest bezwonny i niepalny po utwardzeniu, co sprawia, że jest bezpieczny w użyciu. Klej zachowuje swoją elastyczność w wysokich temperaturach, dlatego jego użycie będzie dobrym rozwiązaniem przy ogrzewaniu podłogowym. Jedno opakowanie zawiera 5 kg substancji.

   Cechy i zalety

    Klej Soudal jest wodoodporny, dlatego możesz go użyć do prac wykończeniowych w kuchni oraz łazience. Produkt jest przeznaczony do klejenia ściennych i podłogowych płytek ceramicznych. Wysoka siła spojenia sprawia, że przytwierdzona przy jego pomocy glazura i terakota na wiele lat pozostanie na swoim miejscu. Klej Soudal został stworzony na bazie wody bez rozpuszczalników, dlatego jest bezwonny i bezpieczny w użytkowaniu. Zachowuje swoją elastyczność nawet w wysokich temperaturach, więc możesz go użyć przy ogrzewaniu podłogowym. Produkt nadaje się do pracy na podłożu betonowym, drewnianym, ale także płytach gipsowo-kartonowych i płytach drewnopodobnych. W ofercie naszego sklepu znajdziesz opakowania kleju Soudal o różnych gabarytach, co pozwoli Ci na wybranie tego odpowiadającego Twoim potrzebom.

    • Nie stosować do wyrównywania podłoża

    Specyfikacja techniczna

    KolorBeżowy
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Maksymalna grubość nakładania5mm
    MarkaSoudal
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Typ produktuKlej
    Waga produktu5kg
    Długość pojemnika227mm
    Szerokość pojemnika160mm
    Wysokość pojemnika227mm
    Kod produktu5411183028753