LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Kleje do parkietu

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do podłóg

Strzałka w prawo

Kleje montażowe

Strzałka w prawo

Kleje do parkietu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej do podłóg Uzin MK 92 S 10 kg

Klej do podłóg Uzin MK 92 S 10 kg

398
/ szt.
39,80
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klej do podłóg z pewnością ułatwi montaż nowego parkietu w Twoim domu. Dzięki poliuretanowej bazie, klej zachowuje wyjątkową elastyczność po związaniu, co zapewnia większą wytrzymałość i dłuższy czas użytkowania produktu. Szybki czas wiązania kleju i dobre właściwości wypełniające sprawią, że jeszcze szybciej wykonasz pracę.

   Cechy i zalety

    Uniwersalny klej do podłóg sprawi, że montaż nowego parkietu stanie się jeszcze łatwiejszy. Klej doskonale nadaje się do wszystkich rodzajów podłóg znajdujących się wewnątrz pomieszczeń – zarówno do parkietu, jak i do podłóg drewnianych. Został wykonany na poliuretanowej bazie i nie zawiera wody ani rozpuszczalników. Dzięki temu świetnie sprawdzi się przy montażu podłóg wykonanych z drewna wrażliwego na wodę, np. z brzozy. Produkt cechuje się łatwością rozprowadzania, a także dobrymi właściwościami wypełniającymi. Klej bardzo szybko wiąże, dlatego praca zajmie Ci mniej czasu. Po związaniu klej pozostaje elastyczny i jednocześnie stabilny, dzięki czemu gotowy parkiet posłuży Ci na dłużej. Uniwersalny kolor kleju szczególnie dobrze połączy elementy podłogi w jasnym kolorze – będzie zupełnie niewidoczny na gotowej konstrukcji.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaUzin
     Minimalna temperatura robocza15°C
     Dawkowanie800 - 1200 g/m2
     Instrukcje użytkowaniaklejone powierzchnie dokładnie oczyścić z kurzu, pyłu, tłuszczów, oleju, bitumów, rdzy, oleju oraz zalegającej wody i innych substancji obniżających przyczepność kleju
     Instrukcje dotyczące przechowywania12 miesięcy w fabrycznym, zamkniętym opakowaniu, w chłodnym i suchym miejscu
     KolorBeżowy
     BazaNa bazie poliuretanu
     Przeznaczenieparkiety
     Kod produktu4024709594703