icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wkłady klejowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Pistolety do kleju

Strzałka w prawo

Wkłady klejowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej supermocny Modeco 12 x 200 mm 1 kg

Klej supermocny Modeco 12 x 200 mm 1 kg

67,98
/ szt.
67,98
/ kg
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Supermocny klej jest z pewnością produktem, którego nie powinno zabraknąć w Twoim przyborniku z narzędziami. Przyda się podczas klejenia pękniętych wyrobów z ceramiki, ułamanych rur z PCV czy również plastikowych podstawek. Cechą, która wyróżnia produkt jest szybkie schnięcie, dzięki czemu sklejone elementy szybko odzyskają kształt nadany przez producenta.

  Cechy i zalety

  Klej supermocny znajdzie swoje zastosowanie zarówno podczas hobbystycznych prac w warsztacie oraz przy profesjonalnej działalności w zakładzie stolarskim. Produkt sprawdzi się podczas naprawy pękniętego talerza, urwanego ucha od kubka, czy również sklejania listew przypodłogowych – produkt ma charakter uniwersalny. Klej przede wszystkim charakteryzuje się szybkim wiązaniem uszkodzonych elementów, które sklejasz, dlatego z pewnością odzyskają swój oryginalny kształt w krótkotrwałym czasie. Klej został wykonany w postaci lasek. Łatwo i sprawnie zamocujesz je w pistolecie, który pozwoli wykonać precyzyjną aplikację na uszkodzone miejsce. W naszej ofercie nabędziesz również kleje, które są przeznaczone do sklejania innych, konkretnych materiałów, dlatego dobierzesz produkt do charakteru wykonywanej pracy.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorBursztynowy żółty
   Kod produktu5906757906747