Zobacz więcej Wkłady klejowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Pistolety do kleju

Strzałka w prawo

Wkłady klejowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej supermocny Modeco 12 x 200 mm 1 kg

Klej supermocny Modeco 12 x 200 mm 1 kg

67,98
/ szt.
67,98
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Supermocny klej jest z pewnością produktem, którego nie powinno zabraknąć w Twoim przyborniku z narzędziami. Przyda się podczas klejenia pękniętych wyrobów z ceramiki, ułamanych rur z PCV czy również plastikowych podstawek. Cechą, która wyróżnia produkt jest szybkie schnięcie, dzięki czemu sklejone elementy szybko odzyskają kształt nadany przez producenta.

   Cechy i zalety

    Klej supermocny znajdzie swoje zastosowanie zarówno podczas hobbystycznych prac w warsztacie oraz przy profesjonalnej działalności w zakładzie stolarskim. Produkt sprawdzi się podczas naprawy pękniętego talerza, urwanego ucha od kubka, czy również sklejania listew przypodłogowych – produkt ma charakter uniwersalny. Klej przede wszystkim charakteryzuje się szybkim wiązaniem uszkodzonych elementów, które sklejasz, dlatego z pewnością odzyskają swój oryginalny kształt w krótkotrwałym czasie. Klej został wykonany w postaci lasek. Łatwo i sprawnie zamocujesz je w pistolecie, który pozwoli wykonać precyzyjną aplikację na uszkodzone miejsce. W naszej ofercie nabędziesz również kleje, które są przeznaczone do sklejania innych, konkretnych materiałów, dlatego dobierzesz produkt do charakteru wykonywanej pracy.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWkład klejowy
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     MarkaModeco
     Długość produktu200mm
     Średnica produktu12mm
     Typ jednostki sprzedażySaszetka
     Waga produktu1000g
     Grupa kolorystycznaŻółty
     KolorBursztynowy żółty
     Kod produktu5906757906747