Zobacz więcej Kleje uszczelniające

Strona główna

Strzałka w prawo

Materiały budowlane

Strzałka w prawo

Silikony, piany, akryle

Strzałka w prawo

Kleje uszczelniające

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klej systemowy Varmsen Isol Glue+ 310 ml

Klej systemowy Varmsen Isol Glue+ 310 ml

54,98
/ szt.
177,35
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą kleju systemowego połączysz ze sobą płyty konstrukcyjno-izolacyjne. Nie posiada toksycznych substancji, przez co praca z nim będzie bezpieczna oraz komfortowa. Delikatny, brązowy odcień sprawi, że całość będzie się prezentowała niezwykle elegancko. Produkt jest dostępny w różnych pojemnościach oraz wariantach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Klej systemowy znajdzie swoje zastosowanie podczas wszelkich prac remontowo-budowlanych. Za jego pomocą uzyskasz trwałe, nietoksyczne oraz ognioodporne połączenie pomiędzy wszelkimi płytami izolacyjno-konstrukcyjnymi. Produkt jest niezwykle łatwy w użyciu, należy nanieść go szpachlą na powierzchnię wolną od kurzu i brudu, dokładnie rozprowadzić, a następnie przykleić wybranego obszaru. Klej nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych, dzięki czemu będzie bezpieczny dla Ciebie i Twoich domowników, zarówno w czasie prac monterskich, jak i podczas eksploatacji kominka. Delikatna, brązowa barwa pozwoli na stworzenie dyskretnych linii w miejscu łączenia, przez co cała konstrukcja będzie się prezentowała niezwykle estetycznie.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBeżowy
     Minimalna temperatura aplikacji1050°C
     Objętość0.31L
     Waga produktu0.31kg
     Długość pojemnika50mm
     Szerokość pojemnika50mm
     Wysokość pojemnika220mm
     Kod produktu5908226325066