icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kosy ręczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Narzędzia ogrodowe

Strzałka w prawo

Narzędzia do cięcia

Strzałka w prawo

Kosy ręczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klin drewniany do kosy ręcznej

Klin drewniany do kosy ręcznej

4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Klin drewniany jest jednym z elementów kosy ręcznej, która przydaje się podczas pielęgnowania ogrodów oraz podwórek. Umożliwia on skuteczne łączenie ostrza narzędzia z kosiskiem, czyli uchwytem. Wykonany został z drewna cechującego się lekkością. Wraz z pozostałymi częściami pozwala na sprawne wycinanie gęstych zarośli i krzaków. W ofercie znajdziesz także inne części kosy.

   Cechy i zalety

    Klin drewniany wykorzystasz podczas samodzielnego konstruowania kosy ręcznej – narzędzie to będzie przydatne w czasie pielęgnacji ogrodów oraz podwórek. Pozwala bowiem skutecznie i sprawnie usuwać gęste zarośla szpecące otoczenie. Klin jest elementem łączącym ostrze z kosiskiem – pozwala więc na zapewnienie całej konstrukcji znakomitej stabilności oraz wytrzymałości. Produkt wykonany został z drewna, czyli materiału cechującego się lekkością, w związki z czym nie obciąża dodatkowo narzędzi. Dzięki takiemu rozwiązaniu manewrowanie nim będzie łatwe i wygodne. Dostępne są także inne elementy potrzebne do stworzenia kosy, które będziesz mógł dopasować do swoich potrzeb – wszystkie z nich znajdziesz w naszym asortymencie.

    • Do zaciśnięcia oprawianej na kosisku kosy

    Specyfikacja techniczna

    MateriałDrewno
    Kod produktu5906083358319