icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria montażowe do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Kliny dachowe białe 16 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kliny dachowe białe 16 szt.
19,98
/ kpl.
1,25
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kliny ułatwiają prace wykończeniowe, ponieważ umożliwiają prawidłowe mocowanie łat dachowych. Z powodzeniem możesz wykorzystać je też w celu zamontowania legarów podłogowych lub tarasowych. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ wykonane zostały z polietylenu. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje klinów.

  Cechy i zalety

  Kliny przydają się podczas wykańczania budynków mieszkalnych oraz użytkowych – przeznaczone są do prawidłowego mocowania łat dachowych, a także legarów podłogowych i tarasowych. W łatwy sposób dopasujesz je do własnych potrzeb, ponieważ znakomicie nadają się też do wykorzystania w czasie poziomowania oraz montowania stolarki otworowej. Wyprodukowane zostały z polietylenu, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne – wobec tego zachowują swoje właściwości na dłużej. Opakowanie zawiera 16 klinów, dzięki czemu możesz się zaopatrzyć w potrzebną Ci liczbę klinów, kupując jeden zestaw. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, dlatego z powodzeniem wybierzesz wersję najlepiej odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

   Specyfikacja techniczna

   W zestawie16 szt. klinów dachowych białych
   Typ opakowaniaOpakowanie
   MateriałPolietylen
   KolorBiały
   Grupa kolorystycznaBiały
   Kod produktu5708337000636