Zobacz więcej Akcesoria montażowe do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kliny dachowe białe 16 szt.

Kliny dachowe białe 16 szt.

21,98
/ kpl.
1,37
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kliny ułatwiają prace wykończeniowe, ponieważ umożliwiają prawidłowe mocowanie łat dachowych. Z powodzeniem możesz wykorzystać je też w celu zamontowania legarów podłogowych lub tarasowych. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne, ponieważ wykonane zostały z polietylenu. W proponowanym asortymencie znajdziesz różne rodzaje klinów.

   Cechy i zalety

    Kliny przydają się podczas wykańczania budynków mieszkalnych oraz użytkowych – przeznaczone są do prawidłowego mocowania łat dachowych, a także legarów podłogowych i tarasowych. W łatwy sposób dopasujesz je do własnych potrzeb, ponieważ znakomicie nadają się też do wykorzystania w czasie poziomowania oraz montowania stolarki otworowej. Wyprodukowane zostały z polietylenu, czyli materiału odpornego na uszkodzenia mechaniczne – wobec tego zachowują swoje właściwości na dłużej. Opakowanie zawiera 16 klinów, dzięki czemu możesz się zaopatrzyć w potrzebną Ci liczbę klinów, kupując jeden zestaw. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, dlatego z powodzeniem wybierzesz wersję najlepiej odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu180mm
     Wysokość produktu250mm
     Grubość produktu35mm
     W zestawie16 szt. klinów dachowych białych
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     MateriałPolietylen
     KolorBiały
     Grupa kolorystycznaBiały
     Waga produktu0.11kg
     Kod produktu5708337000636