icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Krzyżaki do płytek

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Akcesoria do płytek

Strzałka w prawo

Krzyżaki do płytek

Strzałka w prawo

Kliny do montażu podłóg drewnianych Magnusson 20 szt.

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kliny do montażu podłóg drewnianych Magnusson 20 szt.
Strzałka w prawo
17,98
/ kpl.
0,90
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Aranżacja wnętrza mieszkalnego często zaczyna się od wykończenia podłogi. Do perfekcyjnego ułożenia elementów podłogowych w Twoim pomieszczeniu przydatne będą kliny do montażu podłóg drewnianych Magnusson. Dzięki nim z łatwością ułożysz panele i parkiet w wybranym przez siebie miejscu. Ich kształt sprawi, że praca stanie się łatwa i intuicyjna.

  Cechy i zalety

  Kliny do montażu podłóg drewnianych Magnusson 20 szt. to przydatne narzędzie w czasie remontu. Sprawdzą się zarówno u profesjonalistów, jak i majsterkowiczów. Wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego. Unikalny kształt spodu sprawia, że kliny do montażu podłóg drewnianych Magnusson nie ślizgają się po ścianie. Utrzymują swoją pozycję nawet przy dużym nacisku. Zestaw składa się z dwudziestu elementów. Każdy z nich jest wysoki na sześćdziesiąt dwa milimetry. Szerokość elementu to trzydzieści pięć milimetrów. Wszystkim nadano kolor pomarańczowy, charakterystyczny dla narzędzi firmy Magnusson. W ofercie Castoramy znajdziesz też inne narzędzia do układania podłóg. Sprawdź pas do montażu lub dobijak i spraw, aby Twoja podłoga była idealna.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu35mm
   Typ opakowaniaOpakowanie
   KolorPomarańczowy
   Kod produktu3663602666349