Zobacz więcej Akcesoria montażowe do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kliny montażowe czerwone 16 szt.

Kliny montażowe czerwone 16 szt.

25,98
/ kpl.
1,62
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kliny pozwalają na poziomowanie oraz montaż stolarki otworowej – umożliwia to tworzenia stabilnych konstrukcji. Są szczególnie funkcjonalne, ponieważ znakomicie sprawdzają się również podczas mocowania legarów. Części wykonane z polietylenu są odporne na zniekształcenia. W opakowaniu znajdziesz 16 klinów. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Kliny stosowane są w czasie samodzielnego mocowania stolarki otworowej – umożliwiają bowiem jej prawidłowe poziomowanie oraz montaż. Doskonale sprawdzają się też w czasie układania legarów, dlatego z powodzeniem dopasujesz je do własnych potrzeb. Części te pozwolą na uzyskanie stabilnej konstrukcji, która przez długi czas zachowa idealny stan. Wykonane zostały z polietylenu, więc są odporne na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. W opakowaniu znajdziesz 16 sztuk tego produktu, wobec czego nie musisz kupować każdego klina z osobna. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria ułatwiające tworzenie precyzyjnych konstrukcji, zatem z powodzeniem skompletujesz przedmioty najlepiej spełniające Twoje oczekiwania.

     Specyfikacja techniczna

     Szerokość produktu180mm
     Wysokość produktu250mm
     Grubość produktu40mm
     W zestawie16 szt. klinów montażowych czerwonych
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     MateriałPolietylen
     KolorCzerwony
     Grupa kolorystycznaCzerwony
     Waga produktu0.1kg
     Kod produktu5708337000537