icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria montażowe do okien

Strona główna

Strzałka w prawo

Okna, drzwi i schody

Strzałka w prawo

Okna

Strzałka w prawo

Akcesoria do okien

Strzałka w prawo

Kliny montażowe czerwone 16 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Kliny montażowe czerwone 16 szt.
24,98
/ kpl.
1,56
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Kliny pozwalają na poziomowanie oraz montaż stolarki otworowej – umożliwia to tworzenia stabilnych konstrukcji. Są szczególnie funkcjonalne, ponieważ znakomicie sprawdzają się również podczas mocowania legarów. Części wykonane z polietylenu są odporne na zniekształcenia. W opakowaniu znajdziesz 16 klinów. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Kliny stosowane są w czasie samodzielnego mocowania stolarki otworowej – umożliwiają bowiem jej prawidłowe poziomowanie oraz montaż. Doskonale sprawdzają się też w czasie układania legarów, dlatego z powodzeniem dopasujesz je do własnych potrzeb. Części te pozwolą na uzyskanie stabilnej konstrukcji, która przez długi czas zachowa idealny stan. Wykonane zostały z polietylenu, więc są odporne na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. W opakowaniu znajdziesz 16 sztuk tego produktu, wobec czego nie musisz kupować każdego klina z osobna. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne akcesoria ułatwiające tworzenie precyzyjnych konstrukcji, zatem z powodzeniem skompletujesz przedmioty najlepiej spełniające Twoje oczekiwania.

   Specyfikacja techniczna

   W zestawie16 szt. klinów montażowych czerwonych
   Typ opakowaniaOpakowanie
   MateriałPolietylen
   KolorCzerwony
   Grupa kolorystycznaCzerwony
   Kod produktu5708337000537