Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz imbusowy Magnusson 10 mm

Klucz imbusowy Magnusson 10 mm

12,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Niedokładnie przylegający klucz wyślizguje się z gniazda śruby, przez co skręcanie mebli wymaga od Ciebie więcej wysiłku i czasu. Przedstawiony tu klucz imbusowy świetnie przylega do gniazda o standardowym rozmiarze, co usprawnia montaż i ułatwia precyzyjne dokręcanie elementów. Jego dodatkowym atutem jest końcówka, dzięki której możesz manewrować narzędziem także pod kątem.

  Cechy i zalety

  Klucz wyślizgujący się z gniazda śruby sprawia, że w skręcanie musisz włożyć więcej wysiłku, a montaż nowej ramy łóżka się przedłuża. Musisz co chwilę przerywać pracę, żeby poprawić ułożenie imbusa. Możesz uniknąć denerwujących przerw, sięgając po dobrze spasowany klucz ze stali chromowo-wanadowej. Właściwe przyleganie końcówki do gniazda śruby sprawia, że precyzyjne dokręcanie nie wymaga tyle siły. Dodatkowo stalowy klucz ma dużą żywotność, a jego powierzchnia nie niszczy się pod wpływem tarcia. Kształt litery „L” z dwoma ramionami różnej długości jest przydatny, gdy musisz manewrować narzędziem na ograniczonej przestrzeni, np. w szczelinie. Dzięki zakończeniu w formie kulki możesz operować imbusem także, gdy narzędzie jest ustawione pod kątem do śruby. Planujesz montaż nowych mebli? Sprawdź dostępność produktu w najbliższym sklepie Castorama!

  • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
  • Dożywotnia gwarancja

  Specyfikacja techniczna

  Rozmiar klucza10.00mm
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal chromowo-wanadowa
  Kod produktu3663602820659