Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 200 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz imbusowy Magnusson 11 mm

Klucz imbusowy Magnusson 11 mm

17,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Narzędzia, których używasz w warsztacie, mogą niszczyć się w kontakcie z rdzą i wilgocią. Klucze ze stali chromowo-wanadowej, takie jak prezentowany imbus, mają większą żywotność. Twardy i wytrzymały materiał, z którego wykonany jest ten produkt, charakteryzuje się odpornością na korozję i nie ściera się podczas intensywnego użytkowania w warunkach garażowych.

  Cechy i zalety

  Zdarza się, że musisz często wymieniać swoje narzędzia, bo szybko ulegają uszkodzeniu? Imbusy używane na co dzień w warsztacie są narażone na ścieranie, kontakt z rdzą i odkształcanie. Dlatego przy ich zakupie powinieneś zwrócić uwagę na materiał. Prezentowany tutaj klucz imbusowy jest wykonany ze stali chromowo-wanadowej. Ze względu na jej twardość, narzędzie ma dużą żywotność, a ponadto nie ulega korozji – nawet jeśli przechowujesz je w garażu lub piwnicy, gdzie ma kontakt z wilgocią. Dzięki praktycznej końcówce w kształcie kulki, klucza możesz też używać pod kątem do 25 stopni. To oznacza, że zakończenie imbusa nie wyślizguje się z gniazda, a przy tym nie niszczy łba śruby jej nieskutecznym dokręcaniem. Zależy Ci na dużej żywotności narzędzi? Sprawdź pełną ofertę imbusów w rozmiarach od 1,5 do 14 mm i uzupełnij wyposażenie warsztatu!

  • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
  • Dożywotnia gwarancja

  Specyfikacja techniczna

  Rozmiar klucza11.00mm
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal chromowo-wanadowa
  Kod produktu3663602820666