icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz imbusowy Magnusson 12 mm

Klucz imbusowy Magnusson 12 mm

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Naprawa drobnej usterki w rowerze może być prosta do wykonania, ale nie obejdzie się bez klucza imbusowego. Przy użyciu standardowego klucza w kształcie litery „L” rozkręcisz wiele części roweru. Ten imbus jest z jednej strony zakończony kulką, co pozwala na dokręcanie śrub w ułożeniu pod kątem, na przykład, gdy dostęp do nich jest utrudniony.

  Cechy i zalety

  Rodzinną przejażdżkę rowerem może przerwać nagła usterka. Nie zawsze wymaga ona odwiedzenia serwisu – aby dokręcić kierownicę czy dopasować hamulec potrzebujesz tylko odpowiednich narzędzi. Za pomocą tego klucza imbusowego o sześciokątnej końcówce rozkręcisz wiele elementów roweru. Narzędzie to przyda Ci się też przy naprawach w domu i warsztacie. Ma standardowy kształt litery „L” i posiada zakończenie w kształcie kulki. Dzięki temu sprawdzi się także w sytuacji, gdy wymagająca dokręcenia śruba znajduje się w trudno dostępnym miejscu. Imbus jest wykonany ze stali chromowo-wanadowej. To twardy materiał odporny na korodowanie, ścieranie czy odkształcenia. Dzięki temu świetnie sprawdzi się nawet przy wymagających zadaniach w przydomowym garażu. Przygotuj się na możliwe usterki i wyposaż skrzynkę na narzędzia w klucze w różnych rozmiarach. Zobacz pełną ofertę imbusów!

  • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
  • Dożywotnia gwarancja

  Specyfikacja techniczna

  Rozmiar klucza12.00mm
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal chromowo-wanadowa
  Kod produktu3663602820673