Zyskaj do 10% rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 24.09 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz imbusowy Magnusson 13 mm

Klucz imbusowy Magnusson 13 mm

20,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Podczas pracy w warsztacie narzędzia mogą szybko się niszczyć. Większą żywotność mają te wykonane ze stali chromowo-wanadowej, takie jak przedstawiony tutaj klucz imbusowy. Dzięki twardemu materiałowi klucz nie odkształca się pod wpływem nacisku ani nie ściera. Jest też odporny na korozję, dlatego nie musisz obawiać się rdzewienia.

  Cechy i zalety

  Narzędzia ręczne, których używasz w warsztacie, są stale narażone na uszkodzenia. Zdarza się, że klucze mają kontakt z pordzewiałymi śrubami, a pod wpływem mocnego dokręcania wyginają się lub ścierają. Narzędzia wykonane ze stali chromowo-wanadowej, takie jak przedstawiony powyżej klucz imbusowy, są odporne na zniszczenia nawet przy intensywnym używaniu. Zastosowanie tego materiału sprawia, że imbus jest wytrzymały i nie odkształca się pod wpływem nacisku. Ponadto jest odporny na korozję. To ważne szczególnie wtedy, gdy przechowujesz narzędzia w piwnicy lub garażu, gdzie są narażone na wilgoć. Klucz ma standardowy kształt litery „L” i jest z jednej strony zakończony kulką. Dzięki temu możesz go ustawić także pod kątem, kiedy nie masz łatwego dostępu do łba śruby. Potrzebujesz solidnego klucza imbusowego? Sprawdź dostępność produktu w najbliższym sklepie Castorama!

  • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
  • Dożywotnia gwarancja

  Specyfikacja techniczna

  Rozmiar klucza13.00mm
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal chromowo-wanadowa
  Kod produktu3663602820680