icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz imbusowy Magnusson 2 mm

Klucz imbusowy Magnusson 2 mm

4,78
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Żeby bez problemów skręcać małe elementy przy użyciu imbusa, musisz wybrać klucz, który idealnie pasuje do gniazda śruby. Ten precyzyjnie wyprofilowany klucz imbusowy jest wykonany z wytrzymałej stali. Jego końcówka dobrze przylega do śruby, a dzięki temu klucz nie wyślizguje się. Dokręcanie elementów jest wtedy wygodniejsze i trwa krócej.

  Cechy i zalety

  Zdarza się, że z pozoru prostą naprawę komplikuje mała śrubka, której nie sposób odkręcić. Przyczyną problemów może być niskiej jakości klucz, który nie pasuje do łba śruby. Klucz imbusowy, który widzisz powyżej, został precyzyjnie wykonany z wytrzymałej stali. Dzięki temu możesz mieć pewność, że końcówka tego imbusa będzie idealnie pasowała do łba śruby o takim samym wymiarze. Dokładne spasowanie klucza usprawnia manewrowanie narzędziem, ponieważ tylko wtedy klucz nie wyślizguje się z gniazda. Co więcej, solidnie wykonany imbus stalowy nie wygina się i nie deformuje. Jeśli śruba znajduje się w niedostępnym miejscu, skorzystaj z zaokrąglonej końcówki klucza, która umożliwia wkręcanie i wykręcanie pod kątem. Jeśli zależy Ci na dokładności i solidnym wykonaniu, sprawdź ofertę kluczy imbusowych w różnych rozmiarach!

  • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
  • Dożywotnia gwarancja

  Specyfikacja techniczna

  Rozmiar klucza2.00mm
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałStal chromowo-wanadowa
  Kod produktu3663602820574