Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz imbusowy Magnusson 3 mm
Strzałka w prawo

Klucz imbusowy Magnusson 3 mm

5,48
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Dzięki kluczom perfekcyjnie dopasowanym do gniazda śruby unikniesz zniszczenia swoich narzędzi. Ten klucz imbusowy doskonale przylega do standardowego gniazda w takim samym rozmiarze. Jest wykonany z solidnej stali chromowo-wanadowej, a co za tym idzie – odporny na ścieranie i inne uszkodzenia. Praktyczny kształt litery „L” ułatwia manewrowanie narzędziem. Wydłużajmy cykl życia produktów - Dłuższe użytkowanie produktów pomaga zmniejszyć zapotrzebowanie na nowe produkty oraz redukuje ilość odpadów. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Montaż małych elementów z użyciem klucza imbusowego, który nie jest precyzyjnie dopasowany do gniazda śruby, może uprzykrzyć majsterkowanie. Dokręcanie trwa wtedy dłużej, a tarcie może uszkodzić zarówno klucz, jak i samą śrubę. Możesz tego uniknąć, używając klucza imbusowego ze stali chromowo-wanadowej. To narzędzie zostało wykonane z dużą precyzją, dzięki czemu jest idealnie dopasowane do standardowego gniazda o takim samym rozmiarze. Ponadto zastosowanie solidnego materiału chroni produkt przed ścieraniem i innymi uszkodzeniami. Klucz imbusowy w kształcie litery „L” łatwo sięga do trudno dostępnych miejsc. Jest zakończony kulką, dzięki której możliwe jest dokręcanie i odkręcanie śrub także pod kątem. Jeśli od swoich narzędzi wymagasz doskonałego dopasowania, zamów klucz już teraz!

    • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
    • Dożywotnia gwarancja

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar klucza3.00mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Typ końcówkiSześciokątna
    MateriałStal chromowo-wanadowa
    Kod produktu3663602820581