Zobacz więcej Imbusowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia ręczne

Strzałka w prawo

Klucze

Strzałka w prawo

Imbusowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Klucz imbusowy Magnusson 4 mm
Strzałka w prawo

Klucz imbusowy Magnusson 4 mm

5,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Używając solidnych kluczy w odpowiednim rozmiarze, możesz skrócić czas montażu mebli. Klucz imbusowy ze stali chromowo-wanadowej został precyzyjnie dopasowany do standardowego gniazda o takim samym rozmiarze. Ma praktyczny kształt litery „L” i jest z jednej strony zakończony kulką, dzięki której sprawdza się także przy ograniczonej przestrzeni pracy. Wydłużajmy cykl życia produktów - Dłuższe użytkowanie produktów pomaga zmniejszyć zapotrzebowanie na nowe produkty oraz redukuje ilość odpadów. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Czy zdarzyło Ci się samodzielnie składać meble? Dołączone do zestawu klucze nie spełniają często odpowiednich standardów, przez co montaż nowego regału trwa długo i wymaga znacznie więcej wysiłku niż przy użyciu solidnych narzędzi. Takiej sytuacji możesz łatwo zapobiec, wyposażając domowy warsztat w wytrzymały klucz imbusowy ze stali chromowo-wanadowej. Ten klucz został poddany precyzyjnej obróbce, tak aby idealnie pasował do gniazda śruby w standardowym rozmiarze. Używając go, masz pewność, że w trakcie montażu nie uszkodzisz śruby, a wszystkie części uda Ci się dokładnie skręcić bez nadmiernego wysiłku. Praktyczna kulka z jednej strony klucza przyda się, aby odkręcić lub wkręcić śrubę pod kątem – na przykład wtedy, gdy masz ograniczoną przestrzeń do manewrowania kluczem. Jeśli do montażu potrzebujesz różnych narzędzi, sprawdź naszą ofertę kluczy imbusowych w innych rozmiarach!

    • Wytrzymałość, trwałość, niezawodność
    • Dożywotnia gwarancja

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiar klucza4.00mm
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Typ końcówkiSześciokątna
    MateriałStal chromowo-wanadowa
    Kod produktu3663602820598